نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۲

کریس ایوانز احتمالا سریال‌های مارول استودیو را کارگردانی می‌کند

طبق خبرهای منتشر شده، کریس ایوانز ممکن است کارگردانی برخی از قسمت‌های سریال‌های مارول را که از شبکه دیزنی پلاس منتشر می‌شود، بر عهده بگیرد.

زمان زیادی تا اکران فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) نمانده است و انتظار می‌رود که این فیلم پایان بندی دهه اول دنیای سینمایی مارول باشد و در پایان این فیلم با بسیاری از شخصیت‌های محبوب این مجموعه خداحافظی کنیم. شخصیت استیو راجرز ملقب به کاپیتان آمریکا با بازی کریس ایوانز، یکی از این شخصیت‌ها است که در یک دهه گذشته به یکی از محبوب‌ترین و مهم‌ترین شخصیت‌های این مجموعه تبدیل شده و نقش مهم و بزرگی را در ایجاد و موفقیت دنیای سینمایی مارول داشته است. حال طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، با اینکه ممکن است به زودی کار ایوانز به‌عنوان بازیگر در دنیای سینمایی مارول به پایان برسد، اما او ممکن است به عنوان کارگردان بازگردد. جیم هیل که بیشتر به‌عنوان اینسایدر والت دیزنی شناخته می‌شود، در پاسخ به سوال یکی از طرفداران در مورد بازگشت ایوانز پس از فیلم Avengers: Endgame گفت که او ممکن است کارگردانی برخی از قسمت‌های سریال‌های محدود در دست ساخت برای شبکه دیزنی پلاس را بر عهده بگیرد. 

Chris Evans

هیل توضیح داد که کوین فایگی، رئیس مارول استودیو، شخصا در نظر دارد تا پیشنهاد کارگردانی برخی از قسمت‌های این پروژه‌ها را به ایوانز پس از فیلم Avengers: Endgame دهد که این سریال‌ها برای شبکه دیزنی پلاس در دست ساخت هستند. سرویس استریم دیزنی پلاس قرار است از اواخر سال ۲۰۱۹ آغاز به کار کند و در حال حاضر می‌دانیم که سریال Loki (لوکی)، سریال Vision and the Scarlet Witch (ویژن و اسکارلت ویچ) و سریال مشترک فالکون و وینتر سولجر برای این سرویس استریم در دست ساخت است. با این حال، مشخص نیست که قرار است کارگردانی کدام سریال به ایوانز پیشنهاد داده شود و همچنین هنوز مشخص نیست که او این پیشنهاد را در نهایت نیز قبول کند، اما قطعا بازگشت او به دنیای سینمایی مارول حتی به‌عنوان کارگردان می‌تواند خبر خوبی برای طرفداران این مجموعه باشد.

فیلم Avengers: Endgame برای اکران در تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. ایوانز با اینکه بیشتر به‌عنوان بازیگر شناخته می‌شود، اما همواره به کارگردانی نیز ابراز علاقه کرده و در سال ۲۰۱۴ او کارگردانی فیلم Before We Go (پیش از آنکه برویم) را بر عهده گرفت که نتوانست نقدهای مثبتی از منتقدان را دریافت کند.


منبع Comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده