نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۶

کارگردان فیلم Oblivion وظیفه ساخت فیلم Spiderhead را بر عهده گرفت

شبکه نتفلیکس اعلام کرد که جوزف کوشینسکی، کارگردان فیلم Top Gun: Maverick، کارگردانی فیلم Spiderhead را بر عهده گرفته است.

جوزف کوشینسکی با کارگردانی فیلم Tron: Legacy (ترون: میراث)، در سال ۲۰۱۰ خود را به عنوان یکی از کارگردان‌های جدید و تازه‌کار سینما معرفی کرد و او در ادامه در سال ۲۰۱۳، کارگردانی فیلم Oblivion (فراموشی) را بر عهده داشت. در سال ۲۰۱۷، کوشینسکی در سومین تجربه سینمایی خود کارگردانی فیلم Only the Brave (تنها شجاعان) را بر عهده گرفت که با اینکه این فیلم به یکی از فیلم‌های کمتر دیده شده سال ۲۰۱۷ تبدیل شد، اما توانست نظر منتقدان را جلب کند و نشان دهد که او در مسیر پیشرفت است و حال او کارگردانی دنباله فیلم Top Gun (تاپ گان) را بر عهده دارد که در حال حاضر این فیلم مراحل فیلمبرداری و تولید خود را سپری می‌کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم بعدی جوزف کوشینسکی مشخص شده است. شبکه نت‌ فلیکس از همکاری خود با او برای ساخت یک فیلم علمی تخیلی جدید به نام Spiderhead (اسپایدرهد) خبر داده است.

Rhett Reese and Paul Wernick

فیلم Spiderhead براساس یک داستان کوتاه که توسط جرج ساندرز نوشته شده، در دست ساخت است و اتفاقات این فیلم در آینده نه چندان دور رخ می‌دهد که در آن به مجرمین در ازای کاهش دوران محکومیت پیشنهادی داده می‌شود تا در تحقیقات پزشکی داوطلب شوند و شرکت کنند. زمانی که یکی از زندانیان که خود را موش آزمایشگاهی می‌‌داند، متوجه می‌شود که روی او دارویی آزمایش شده که می‌تواند احساس عشق را در فرد ایجاد کند، او شروع به سوال و تحقیق در مورد احساس واقعی خود می‌کند و به دنبال کشف حقیقت است. پاول ورنیک و رت ریس، نویسندگان فیلمنامه فیلم‌هایی چون فیلم Deadpool (ددپول)، فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) و فیلم Zombieland (سرزمین زامبی‌ها)، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Spiderhead را بر عهده دارند.

ورنیک و ریس پیش از این در فیلم Six Underground (سیکس آندرگراند) به کارگردانی مایکل بی، با شبکه Netflix همکاری کرده بودند و این فیلم، دومین همکاری آن‌ها با شبکه نتفلیکس است. در حال حاضر کوشینسکی در پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فیلم Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک) حضور دارد و پس از پایان مراحل فیلمبرداری و سپس مراحل پس از تولید آن، کار ساخت فیلم Spiderhead را آغاز خواهد کرد. فیلم Top Gun: Maverick قرار است در تاریخ ۲۶ ژوئن ۲۰۲۰ (۶ تیر ۱۳۹۹) اکران شود.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده