نویسنده: مهرداد داودی
// شنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۹

انتشار اولین تیزر فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد

به تازگی اولین تیزر فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» با بازی هوتن شکیبا و الناز شاکردوست منتشر شده است. با زومجی همراه باشید.

فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» ساخته‌ی جدید نرگس آبیار و یکی از فیلم‌های حاضر در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر است. این فیلم سینمایی درباره ترورسیت معدوم عبدالمالک ریگی و برادرش، عبدالحمید ریگی است. البته سازندگان فیلم از توضیح درباره داستان و موضوع فیلم خودداری کرده‌اند و بنابر اعلام‌ خودشان ترجیح می‌دهند مخاطبان حین تماشای فیلم متوجه موضوع این فیلم سینمایی شوند. به تازگی و بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران، از اولین تیزر این فیلم ایرانی رونمایی شده است. این تیزر که با عنوان تیزر شماره صفر منتشر شده، اولین تصاویر رسمی «شبی که ماه کامل شد» را به نمایش می‌گذارد. شما در ادامه می‌توانید اولین تیزر فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» را ببینید.

دانلود از آپارات

فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار با بازی الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، شبنم مقدمی، پدرام شریفی، فرید سجادی‌حسینی، امین میری، بانیپال شومون و آرمین رحیمیان جلوی دوربین رفته است. خلاصه داستان فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به شرح زیر روایت شده است.

«شبی که ماه کامل شد» روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود و این در حالی است که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر، برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آن‌ها رقم می‌خورد.

نرگس آبیار پیش از این سابقه ساخت فیلم‌هایی مانند «نفس»، «شیار ۱۴۳» و «اشیا از آنچه در آینه می‌بینید به شما نزدیکترند» را دارد. هوتن شکیبا، بازیگر فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» مدتی پیش با نمایش «بینوایان» روی صحنه تئاتر و با سریال «لیسانسه‌ها» در تلویزیون حضور داشت. الناز شاکردوست، دیگر بازیگر فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» سابقه بازی در فیلم‌هایی مانند «خفگی»، «رسوایی» و «شرط اول» بازی کرده است.

شما کاربران زومجی نیز نظر خود را درباره اولین تیزر منتشر شده از فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» با ما به اشتراک بگذارید.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده