// سه شنبه, ۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۶

ریبوت فیلم مرد نامرئی به‌دست لی ونل کارگردانی می‌شود

یونیورسال نام لی ونل را به‌عنوان کارگردان ریبوت فیلم The Invisible Man اعلام کرده است.

پس از ریبوت ناامید کننده فیلم مومیایی، به نظر یونیورسال قصد ندارد «دنیای تاریک» را مطابق با رویه پیشین ادامه دهد و به دنبال بازگرداندن هیولاهای کلاسیک خود به سینماها است و در همین راستا لی ونل را به عنوان کارگردان ریبوت فیلم The Invisible Man انتخاب کرده است.

فیلم مرد نامرئی در سال ۱۹۳۳ به کارگردانی جیمز ویل و با نقش‌آفرینی بازیگرانی همچون گلوریا استوارت، کلود رینس و هنری تراورز ساخته شد. در آن سال The Invisible Man توانست در میان «دَه فیلم برتر» از نگاه روزنامه نیویورک تایمز قرار بگیرد و در سال ۱۹۳۴، در جشنواره فیلم ونیز از جیمز ویل بابت کارگردانی و ساخت این فیلم، «تقدیر ویژه» به عمل آمد.

همچنین بنابر گزارش ورایتی، جیسون بلوم که او را به خاطر تهیه‌کنندگی آثار ترسناکی همچون Sinister می‌شناسیم، به عنوان تهیه‌کننده ریبوت فیلم The Invisible Man انتخاب شده است. ونل و بلوم پیش از این در ساخت فیلم تقریبا موفق Upgrade با یکدیگر همکاری داشته‌اند.

از مدت‌ها قبل جانی دپ برای ایفای یکی از نقش‌های اصلی این بازراه‌اندازی در نظر گرفته شده بود، اما با توجه به تغییر نگرش یونیورسال در برخورد با بازسازی «دنیای تاریک» احتمالا او نقشی در این ریبوت نخواهد داشت. موضوعی که باعث نگرانی برخی از دوست‌داران و علاقه‌مندان به بازگرداندن هیولاهای کلاسیک سینما شده، ذکر جمله «یک ریبوت ترسناک، بدون محدودیت در بودجه، لحن و رده‌بندی سنی» است؛ زیرا این اتفاق می‌تواند سبب فاصله گرفتن آثاری همچون ریبوت The Invisible Man از منبع اصلی خود و تبدیل شدن به بازسازی‌ها یا بازراه‌اندازی‌هایی ضعیف شود.

به نظر شما لی ونل، کسی که نویسندگی و بازی در آثاری هچون Saw II ،Saw III و Insidious: The Last Key را در کارنامه خود دارد، انتخاب مناسبی برای کارگردانی این اثر است؟ نظرات خود پیرامون این موضوع را با سایر کاربران زومجی به اشتراک بگذارید.


منبع Comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده