نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵

سریال Resident Evil برای شبکه نتفلیکس در دست ساخت است

طبق خبرهای منتشر شده، سریالی براساس مجموعه بازی Resident Evil (رزیدنت ایول) برای شبکه استریم نتفلیکس در دست ساخت است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نت فلیکس به دنبال ساخت یک سریال لایو اکشن براساس یک مجموعه بازی محبوب دیگر است. طبق خبری که وب‌سایت ددلاین منتشر کرده، نتفلیکس در حال ساخت سریال Resident Evil است. با این حال، این سرویس استریم فعلا از دادن واکنشی به این خبر خودداری کرده و این خبر هنوز رسما تایید و اعلام نشده است، اما گفته می‌شود که این پروژه هنوز روزهای اولیه توسعه خود را سپری می‌کند و شبکه Netflix به دنبال استخدام شورانر برای سریال رزیدنت ایول است. طبق گفته ددلاین، ساخت سریال Resident Evil برای گسترش دنیا و مجموعه رزیدنت ایول بوده است. همچنین این سریال قرار است مانند بازی‌های آن یک اثر ترسناک-بقا باشد و این پروژه یک پیش درآمد برای ساخت فیلم‌های جدید این مجموعه نیز خواهد بود. این سریال قرار است به کارها و عملیات تاریکی که در شرکت آمبرلا رخ می‌دهد، بپردازد و همچنین دنیای جدیدی را که توسط شیوع ویروس T آلوده شده است، به تصویر بکشد.

کمپانی کنستانتین فیلم که پیش از این سابقه ساخت مجموعه فیلم Resident Evil را در کارنامه داشته، ساخت اقتباس تلویزیونی این مجموعه را نیز بر عهده دارد. ۶ فیلم از این مجموعه تولید و منتشر شده که آخرین فیلم آن در سال ۲۰۱۶ به روی پرده‌های سینما رفت. میلا یوویچ نقش آلیس را در مجموعه فیلم Resident Evil بر عهده داشته است. همچنین مدت‌ها است که شایعات ساخت سریال رزیدنت ایول شنیده می‌شود که طبق شایعات، این سریال قرار است Arklay (آرکلی) نام داشته باشد که این شایعه تاکنون تایید یا تکذیب نشده است. این نام در واقع از کوهستان آرکلی که مقر پژوهشی آمبرلا بوده، گرفته شده است و این احتمال وجود دارد که سریال نتفلیکس نیز به این اتفاقات بپردازد.

همچنین بازی Resident Evil 2 Remake، جدیدترین نسخه مجموعه بازی رزیدنت ایول است که امروز برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر شده که نقدهای بسیار مثبتی را از منتقدان نیز دریافت کرده است.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده