نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۴

حضور دو نام بزرگ در فیلم پیش درآمد The Sopranos تایید شد

کمپانی برادران وارنر از اضافه شدن دو بازیگر دیگر به جمع بازیگران فیلم پیش درآمد The Sopranos خبر داده است.

مدتی می‌شود که کمپانی برادران وارنر و نیو لاین سینما در حال ساخت یک فیلم پیش درآمد براساس سریال The Sopranos (سوپرانوز) هستند و این فیلم قرار است The Many Saints of Newark (آمرزیدگان فراوان شهر نیوآرک) نام داشته باشد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور دو بازیگر جدید در این فیلم تایید و اعلام شده است. طبق خبری که وب‌سایت ورایتی منتشر کرده، جان برنتال، بازیگر سریال The Punisher (پانیشر) و ویرا فارمیگا، بازیگر فیلم The Conjuring (احضار روح) به جمع بازیگران این فیلم مورد انتظار اضافه شده‌اند. برنتال و فارمیگا هر دو سابقه بازی در فیلم‌ و سریال گانگستری و مافیایی را در کارنامه خود دارند و برنتال سریال Mob City (شهر جنایتکاران) و فارمیگا در فیلم The Departed (رفتگان)، به ایفای نقش پرداخته‌ بودند. با این حال، اطلاعاتی از نقش این دو بازیگر در این فیلم منتشر نشده است.

اتفاقات فیلم The Many Saints of Newark در دهه ۶۰ میلادی در شهر نیوآرک جریان دارد. پیش از این حضور آلساندرو نیوولا در نسخه پیش درآمد فیلم The Sopranos تایید و اعلام شده بود که او قرار است نقش شخصیت دیکی مولتیسانتی را در این فیلم بازی کند که او در واقع پدر شخصیت کریستوفر مولتیسانتی در سریال آن است. آلن تیلور، کارگردان چند قسمت سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) و فیلم Thor: The Dark World (ثور: دارک ورلد)، وظیفه کارگردانی فیلم The Many Saints of Newark را بر عهده خواهد داشت. او پیش از این کارگردانی ۹ قسمت از سریال The Sopranos نیز بر عهده داشته بود و به خوبی با این مجموعه آشنایی دارد. دیوید چیس، خالق و سازنده سریال The Sopranos، به‌همراه لارنس کنر وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم پیش درآمد این مجموعه را نیز بر عهده داشته است.

هنوز تاریخی برای اکران فیلم The Many Saints of Newark تایید و اعلام نشده است، اما این فیلم توسط کمپانی نیو لاین سینما ساخته و توسط برادران وارنر منتشر خواهد شد. سریال The Sopranos در ۶ فصل و ۸۶ قسمت تولید و در بین سال‌های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷ از شبکه HBO به روی آنتن رفت.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده