نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸

شایعه: مارول در حال بررسی ساخت فیلم Black Widow با درجه سنی بزرگسال است

طبق شایعات منتشر شده، مارول استودیو در حال بحث و بررسی در مورد امکان ساخت فیلم Black Widow با درجه سنی بزرگسال است.

طبق گزارشاتی در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم Black Widow (بلک ویدو) ممکن است با درجه سنی بزرگسال تولید و منتشر شود. چارلز مورفی از وب‌سایت ThatHashtagShow، به‌تازگی توییتی را در صفحه شخصی خود در توییتر منتشر کرده و گفته که از برخی از منابع خود شنیده است که مارول استودیو در حال بحث و بررسی امکان ساخت این فیلم با درجه سنی بزرگسال (R) است، اما این موضوع هنوز قطعی نیست و صحبت در این رابطه ادامه دارد. در صورت نهایی شدن این اتفاق، فیلم Black Widow می‌تواند به اولین فیلم با رتبه بندی سنی بزرگسال دنیای سینمایی مارول تبدیل شود. با این حال، شاید کمی سخت باشد که تصور کرد که فیلم بلک ویدو قرار است با درجه سنی PG-13 تولید و منتشر شود، اما این احتمال وجود دارد که بودجه این فیلم نسبت به دیگر فیلم‌های دنیای سینمایی مارول بسیار کوچک‌تر باشد تا ریسک آن به پایین‌ترین حد ممکن برسد.

طبق خلاصه داستان فاش شده از فیلم Black Widow با بازی اسکارلت جوهانسون، از زمان تولد بلک ویدو (ناتاشا رومانوف) در KGB، او تبدیل به ماموری برای انجام عملیات نهایی آن‌ها شده است. پس از فروپاشی و تجزیه شوروی و زمانی که ناتاشا ماموریت خود را رها می‌‌کند، دولت تلاش می‌کند تا او را در نیویورک زمان حال به قتل برساند. فیلم مستقل بلک ویدو ۱۵ سال پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی جریان دارد که رومانوف در آمریکا زندگی می‌کند. کارگردانی فیلم Black Widow بر عهده کیت شورتلند، کارگردان فیلم Somersault (پشتک)، فیلم Lore (لوره) و فیلم Berlin Syndrome، خواهد بود. جک شفر، نویسنده و کارگردان فیلم Timer (زمان‌سنج) و نویسنده انیمیشن Olaf’s Frozen Adventure، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم بلک ویدو را بر عهده دارد.

گفته می‌شود که فیلم Black Widow قرار است در تاریخ ۱ می ۲۰۲۰ (۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) اکران شود، اما مارول هنوز این تاریخ را رسما تایید و اعلام نکرده است. همچنین به نظر می‌رسد که به زودی روند استخدام بازیگر فیلم بلک ویدو برای شروع فیلمبرداری در بهار ۲۰۱۹، آغاز خواهد شد.


منبع Comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده