نویسنده: مهرداد داودی
// دوشنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵

کاظم راست گفتار از فیلم نقاب 2 می‌گوید

کاظم راست گفتار، کارگردان فیلم پرحاشیه «نقاب» در مصاحبه‌ی اخیرش درباره فیلم سینمایی «نقاب ۲» صحبت کرده است.

فیلم سینمایی «نقاب» به کارگردانی کاظم راست گفتار با بازی امین حیایی و پارسا پیروزفر در زمان اکرانش به یکی از جنجالی‌ترین فیلم‌های سینمای ایران بدل شد. مدتی پیش اعلام شد که کاظم راست گفتار قصد دارد «نقاب 2» را کارگردانی کند. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران، کاظم راست گفتار به تازگی در مصاحبه‌ای «نقاب ۲» را ادامه‌ای بر «نقاب» خوانده است. این کارگردان درباره «نقاب ۲» به شرح زیر صحبت کرد:

داستان «نقاب ۲» در امتداد «نقاب» است و به شکل متفاوت‌تری روایت خواهد شد. داستان طوری نوشته شده که به هیچ وجه قابل حدس زدن نیست و یکی دو حیرت عجیب دارد. «نقاب» هم سورپرایز زیاد داشت ولی دوز حیرت انگیزی «نقاب ۲» به‌شدت بالاست.

این کارگردان درباره امکان حضور پیمان قاسمخانی، نویسنده نقاب، در فیلم «نقاب ۲» چنین گفت:

برای من فیلمنامه مانند روزنامه است و هر روز به نسخه‌ای تازه از آن می‌رسم! فیلمنامه «نقاب ۲» را خودم نوشته‌ام ولی در بازنویسی‌های آتی و نسخه‌های نهایی ممکن است پیمان هم کنارمان باشد.

بنابر اخبار، پروانه ساخت فیلم سینمایی «نقاب ۲» صادر شده است و این فیلم ایرانی به کاگردانی کاظم راست گفتار و تهیه کنندگی علی آشتیانی‌پور در خارج از کشور جلوی دوربین خواهد رفت. در قسمت اول فیلم سینمایی «نقاب» بازیگرانی مانند پارسا پیروزفر، امین حیایی، سارا خویینی ها، ماهچهره خلیلی، محمدرضا شریفی نیا و گوهر خیر اندیش جلوی دوربین رفتند اما تاکنون خبری مبنی بر فهرست بازیگران «نقاب ۲» منتشر نشده است.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده