نویسنده: فریده صالحی
// دوشنبه, ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۴

اولین تریلر سریال Hanna منتشر شد

سرویس استریم آمازون پرایم به‌تازگی اولین تریلر سریال هانا (Hanna) با بازی یوئل کینامان و میری انوس را منتشر کرده که ما در آن شاهد سرقت یک کودک نوزاد هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سرویس استریم آمازون پرایم به‌تازگی اولین تریلر سریال Hanna (هانا) را منتشر کرده و نام این تریلر را «سرقت نوزاد» گذاشته است. داستان این سریال اقتباسی براساس فیلمی با همین نام است که در سال ۲۰۱۱ اکران شد. آمازون در این تریلر کوتاه به ما نشان می‌دهد که کودک نوزادی به نام هانا از درون تخت مخصوص خود در بیمارستان دزدیده شده است. حال این سوال برای مخاطبان به وجود می‌آید که «چه کسی هانا را دزدیده؟ و چرا؟»

در رابطه با سوال «چرا»، اگر به گذشته و نسخه اصلی داستان در فیلم هانا توجه کنیم، تا حدودی می‌توانیم به اصل داستان پی ببریم. در فیلم Hanna ما شاهد حضور بازیگرانی همچون سورشا رونان در قالب نقش شخصیت اصلی داستان هستیم. این شخصیت از همان کودکی به گونه‌ای زیر نظر پدرش با بازی اریک بانا بزرگ می‌شود تا در بزرگسالی تبدیل به یک قاتل نوجوان بی‌رحم شود. در طرف دیگر فیلم هم ما شاهد حضور کیت بلانشت هستیم که در قالب نقش یک مامور سازمان سیا ظاهر شده است. او وظیفه دارد تا این قاتل نوجوان و کوچک را ردیابی و در نهایت او را دستگیر کند. حال در سریال هانا، یوئل کینامان بازیگر سریال Altered Carbon (کربن تغییر یافته) و میری انوس بازیگر سریال The Killing (کشتن) قرار است نقش‌هایی را که توسط اریک بانا و کیت بلانشت ایفا شده بود، بازی کنند. علاوه بر این بازیگر جوانی به نام ازمی کرید مایلز بازیگر Mister Lonely هم در تیم حضور دارد و قرار است نقش شخصیت اصلی داستان را در سریال اقتباسی آمازون پرایم ایفا کند.

دیوید فار قرار است فیلمنامه‌ی این سریال را بنویسند. پیش از این، دیوید فار نویسندگی فیلمنامه سریال The Night Manager (مدیر شب) برای شبکه BBC One را که براساس داستان رمانی با همین نام و با نگارش جان لوکاره نوشته شده بود، برعهده داشت. از طرف دیگر هم سارا ادینا اسمیت که در گذشته کارگردانی فیلم Buster's Mal Heart (دل بد باستر) را برعهده داشت، این سریال را هم کارگردانی خواهد کرد. لازم به ذکر است که اسمیت یکی از قسمت‌های سریال Room 104 (اتاق 104) از شبکه HBO و با بازی اورلاندو جونز را هم کارگردانی کرده که از آثار خوب این کارگردان محسوب می‌شود.

دانلود از آپارات


منبع collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده