نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۱

دنی دویتو به جمع بازیگران فیلم جومانجی 3 اضافه شد

کمپانی سونی پیکچرز از اضافه شدن دنی دویتو به جمع بازیگران فیلم Jumanji 3 با بازی دواین جانسون، خبر داد.

به تازگی خبری منتشر شده مبنی بر اینکه آوکافینا، بازیگر فیلم Crazy Rich Asians (آسیایی‌های خرپول) و فیلم Ocean's Eight (هشت یار اوشن)، در حال انجام مذاکرات نهایی برای حضور در فیلم Jumanji 3 (جومانجی ۳) است و در صورت توافق و امضای قرارداد همکاری با کمپانی سونی پیکچرز، او قرار است نقش شخصیت جدیدی به نام لورا نوم را در این فیلم بازی کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگر دیگری در قسمت سوم فیلم Jumanji (جومانجی) تایید و اعلام شده است. سونی پیکچرز تایید کرد که دنی دویتو برای بازی در یک نقش مهم به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده است. با این حال، اطلاعات بیشتری از نقش دویتو در این فیلم منتشر نشده است. 

دویتو بیشتر برای بازی در نقش پنگوئن در فیلم Batman Returns (بازگشت بتمن) و بازی در نقش فرانک رینولدز در سریال It's Always Sunny in Philadelphia (فیلادلفیا همیشه آفتابی است) شناخته شده و فیلم Dumbo (دامبو) جدیدترین فیلم او است که بار دیگر با تیم برتون و مایکل کیتون در این فیلم لایو اکشن همکاری کرده است. دویتو دومین بازیگر جدیدی است که به جمع بازیگران دنباله فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) اضافه شده است. این فیلم در دسامبر ۲۰۱۷ (آذر ۹۶) به روی پرده‌های سینما رفت و با وجود دریافت نقدهای متوسط، موفق شد بیش از ۹۶۱ میلیون دلار که شامل ۴۰۴.۵ میلیون دلار در گیشه آمریکای شمالی و ۵۵۷.۲ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود، فروش کند و به پنجمین فیلم پر فروش سال ۲۰۱۷ تبدیل شود و این در حالی است که بودجه ساخت این فیلم تنها ۹۰ میلیون دلار بوده است.

فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle پر فروش‌ترین فیلم تاریخ کمپانی سونی پیکچرز نیز در آمریکای شمالی استعلاوه بر آوکافینا و دویتو، تاکنون بازگشت دواین جانسون ملقب به راک، کوین هارت، جک بلک و کارن گیلان، در دنباله فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle تایید و اعلام شده است. جیک کاسدان، کارگردان و نویسنده فیلم اول، برای نوشتن فیلمنامه و کارگردانی فیلم Jumanji 3 باز خواهد گشت. همچنین اسکات روزنبرگ و جف پینکنر بار دیگر به جیک کاسدان در نوشتن فیلمنامه قسمت سوم فیلم Jumanji کمک خواهند کرد. 

فیلم Jumanji 3 برای اکران در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۲ آذر ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده