نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۸

مدت زمان فیلم Avengers: Endgame به احتمال زیاد سه ساعت باقی خواهد ماند

برادران روسو در مصاحبه جدید خود در مورد فیلم Avengers: Endgame صحبت کردند و گفتند که مدت زمان این فیلم احتمالا ۳ ساعت باقی خواهد ماند.

سرانجام ماه گذشته اولین تریلر رسمی فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) منتشر شد و اولین تریلر قسمت چهارم فیلم Avengers (اونجرز) در ۲۴ ساعت نخست انتشارش ۲۸۹ میلیون بار تماشا شد تا رکورد بازدید در یک روز را بشکند. حال طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از این فیلم به اشتراک گذاشته شده است. در مصاحبه با مجله امپایر، زمانی که از برادران روسو در مورد این پرسیده شد که چگونه می‌توان پس از ساخت و اکران فیلم Avengers: Infinity War (اونجرز: جنگ بی نهایت) که یک رویداد بزرگ و حماسی در دنیای سینمایی مارول است، در کمتر از یک سال روی فیلم Avengers: Endgame که بزرگی اتفاقات آن مانند قسمت قبل خواهد بود، کار کرد، جو روسو در پاسخ گفت:

با کار خیلی سخت.

او ادامه داد:

من نمی‌دانم که در فیلم Infinity War در بالاترین سطح ممکن بودیم یا نه، اما ما تلاش می‌کنیم تا بهترین داستانی را که می‌توانیم با این شخصیت‌ها روایت کنیم، ارائه دهیم. این اولین دهه از داستان دنیای سینمایی مارول است که به پایان می‌رسد. من فکر می‌کنم این فیلم به تنهایی قدرت دراماتیک بسیاری خواهد داشت.

Anthony Russo and Joe Russo

با اینکه این دو برادر از دادن اطلاعات زیادی از فیلم Endgame خودداری کردند، اما در مورد اینکه طرفداران می‌توانند چه انتظاری را از این فیلم داشته باشند، جو روسو اضافه کرد:

ما تریلر و نام فیلم را منتشر کرده‌ایم و آخرین چیزی که ما می‌خواهیم انجام دهیم این است که هرگونه سرنخ در مورد ساختار داستان یا لحن فیلم بدهیم.

بسیار بعید است که حداقل طی ماه‌های آینده تغییری در نگرش فعلی ایجاد شود، اما آنتونی روسو در مورد آینده دنیای سینمایی مارول کمی صحبت کرد. او گفت:

این شخصیت‌ها و داستان از جایی که اتفاقات فیلم Infinity War جریان دارد، ادامه خواهد داشت. کل جهان این سرنوشت را تجربه کرده و با این تجربه همراه شده است.

Avengers: Endgame

جو روسو یادآوری می‌کند پس از اینکه تانوس توانست قوی‌ترین قهرمانان زمین را شکست دهد و زندگی افراد بی‌شماری از مردم جهان و دیگر سیاره‌ها را از بین ببرد، اکنون در حال لذت بردن از پیروزی خویش است. با این حال، سخت است که تصور کنیم که این ماجراجویی، آخرین ماجراجویی این تایتان دیوانه بوده است. جو روسو گفت:

او در کاری که وعده آن را داده بود، موفق شده است و این کار را انجام داده و اکنون بازنشست شده است.

ماه آبان امسال برادران روسو گفتند که در حال حاضر مدت زمانی فعلی فیلم Avengers 4 (اونجرز ۴) حدود ۳ ساعت است. حال با توجه به این مصاحبه، مدت زمان فعلی این فیلم حفظ شده و به نظر می‌رسد که هدف آن‌ها رسیدن به مدت زمان سه ساعت برای نسخه اکران فیلم Avengers: Endgame است. جو روسو گفت:

احتمال اینکه این فیلم، یک فیلم با مدت زمان سه ساعت باشد، بسیار بالا است. این فیلم، یک فیلم بزرگ با داستان‌های بسیار زیاد است.

همچنین به نظر می‌رسد که فیلم Avengers: Endgame نیاز به یک پایان حماسی دارد و آنتونی روسو به شوخی و با خنده در جواب گفت که او یکی از این پایان‌ها را ارائه خواهد داد. فیلم Avengers: Endgame برای اکران در تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده