نویسنده: رضا علمی
// سه شنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۱

اولین تصاویر سریال Swamp Thing منتشر شد

اولین تصاویر رسمی از مراحل فیلمبرداری سریال Swamp Thing (سوامپ تینگ) سرویس استریم دنیای دی سی منتشر شد.

تقریباً بیست روزی از شروع مراحل فیلمبرداری سریال Swamp Thing (سوامپ تینگ) سرویس استریم دنیای دی سی می‌گذرد و حال تصاویری از پشت صحنه این سریال از اکانت توییتر رسمی این سریال منتشر شده است. سوامپ تینگ، برای اولین بار با نام الکس اولسن در شماره ۹۲ از مجموعه داستان ترسناک مستقل خانه اسرار در سال ۱۹۷۱ حضور پیدا کرد. او پس از یک به‌روزرسانی توسط سازندگان تبدیل به الک هالند شد و در شماره یک از مجموعه انفرادی سوامپ تینگ در سال ۱۹۷۲ به داستان‌های دنیای دی سی بازگشت. الک هالند، پس از مرگش در نتیجه یک اتفاق وحشتناک و ناگهانی در باتلاق، به نمادی برای طبیعت و مخلوقات سبز تبدیل شد. او با توانایی کنترل تمامی اشکال زندگی گیاهی از قدرت خود برای محافظت از دنیای گیاهان و محیط زیست در برابر تهدید‌های مختلف فرا‌طبیعی استفاده می‌کند.

اولین تصاویر منتشر شده از مراحل فیلمبرداری سریال Swamp Thing را در پایین مشاهده می‌کنید:

Swamp Thing

سریال Swamp Thing، لایو اکشن سرویس استریم دنیای دی سی، براساس داستان‌های کلاسیک این ضد ابرقهرمان معروف است که در اصل توسط لن وین و برنی رایتسان خلق شده‌اند. لن وایزمن از خالقان سریال Sleepy Hollow (اسلیپی هالو) به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این سریال حضور دارد. او همچنین کارگردانی قسمت آزمایشی این مجموعه تلویزیونی را برعهده دارد. گری دابرمن، نویسنده فیلم It (آن) و مارک ورهایدن، نویسنده سریال Battlestar Galactica (بتل استار گالکتیکا) و سریال Daredevil (دردویل)، به عنوان نویسندگان فیلمنامه‌ٔ قسمت اول و آزمایشی این مجموعه تلویزیونی در تیم سازنده حضور دارند. حال این دو قرار است علاوه بر نویسندگی، در کنار جیمز وان، کارگردان فیلم Aquaman (آکوامن) و مایکل کلیر، تهیه‌کننده اجرایی این مجموعه نیز باشند.

داستان این سریال حول محور تحقیقات شخصیتی با نام آرکین در رابطه با یک ویروس که در باتلاق و در یک شهر کوچک واقع در ایالت لوئیزیانا متولد شده، می‌گذرد. او در طی همین تحقیقات متوجه می‌شود همان باتلاقی که در رابطه با آن تحقیق می‌کند، در واقع یک سری اسرار ترسناک و ماورایی را در خود نگه داشته است.

اندی بین در نقش الک هالند/سوامپ تینگ، ویل پیتون در نقش اوری ساترلند، کریستال رید در نقش ابی آرکین، ماریا استن در نقش لیز ترماین، جرلی پرسکات در نقش مادام زاندو، جنیفر بیلز در نقش کلانتر کیبل، ویرجینیا مدسن در نقش ماریا ساندرلند، هندرسون وید در نقش مت کیبل و کوین دوراند در نقش وودترو از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه تلویزیونی قرار است ایفای نقش کنند.

هنوز تاریخ پخش سریال Swamp Thing اعلام نشده است، اما انتظار می‌رود که در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۹ شاهد پخش آن از سرویس استریم دنیای دی سی باشیم.


منبع Comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده