// جمعه, ۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۹

جرج میلر کارگردانی فیلم Three Thousand Years of Longing را بر عهده گرفت

جرج میلر رسما کارگردانی فیلم Three Thousand Years of Longing را بر عهده گرفت تا پروژه بعدی او سرانجام مشخص شود.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پروژه بعدی جرج میلر که قرار است کارگردانی آن را بر عهده داشته باشد، مشخص و اعلام شده است. فیلم Mad Max: Fury Road (مکس دیوانه: جاده خشم) سه سال پیش اکران شد که این فیلم با تحسین منتقدان و تماشاگران مواجه شد. با این حال برخلاف انتظار طرفداران، پروژه بعدی او ساخت یک قسمت جدید براساس مجموعه فیلم Mad Max (مد مکس) نیست. میلر وظیفه نوشتن فیلمنامه و کارگردان یک فیلم اورجینال به‌نام Three Thousand Years of Longing (سه هزار سال آرزو) را بر عهده گرفته است و او به‌همراه داگ میچل به‌عنوان تهیه کننده نیز در این پروژه حضور خواهد داشت.

در حال حاضر میلر در حال گفتگو با استودیوهای فیلمسازی هالیوود در فستیوال امریکن فیلم مارکت (American Film Market) که با نام AFM نیز شناخته می‌شود، است و به نظر می‌رسد که رقابت بزرگی بین این استودیوها برای به‌دست آوردن حقوق ساخت و انتشار فیلم Three Thousand Years of Longing به وجود خواهد آمد. در طول امسال میلر از کمپانی برادران وارنر و این کمپانی از میلر برای حق مالکیت مجموعه مد مکس از یکدیگر شکایت کرده‌اند و در حال حاضر وضعیت و آینده آن چندان شفاف و روشن نیست، اما ددلاین اعتقاد دارد که هنوز همه درهای موجود برای ساخت دنباله فیلم Mad Max بسته نشده است.

اطلاعات بیشتری از داستان و اتفاقات فیلم Three Thousand Years of Longing در دسترس نیست و تنها می‌دانیم که داستان فیلم، یک داستان اورجینال خواهد بود و همچنین این اثر، یک فیلم حماسی در مقیاس بزرگ توصیف شده است. انتظار می‌رود که فیلمبرداری و تولید فیلم Three Thousand Years of Longing از سال آینده میلادی آغاز شود. پس از موفقیت فیلم Mad Max: Fury Road، میلر از وجود دو ایده برای ادامه دادن این مجموعه گفت که ایده اول که ایده محبوب او نیز بوده، ساخت یک اسپین آف و پیش درآمد برای این فیلم بوده است که تمرکز آن روی گذشته شخصیت ایمپریتر فیوروسا با بازی شارلیز ترون، است. همچنین دومین ایده به فیلم Mad Max: The Wasteland (مکس دیوانه: وستلند) تعلق دارد که دنباله فیلم اصلی است و در آن شاهد بازگشت تام هاردی برای بازی در نقش مکس دیوانه خواهیم بود.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده