نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۳

تاریخ اکران انیمیشن The Angry Birds Movie 2 بار دیگر تغییر کرد

کمپانی سونی پیکچرز از تغییر دوباره تاریخ اکران انیمیشن The Angry Birds Movie 2 (فیلم پرندگان خشمگین ۲) خبر داده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی سونی پیکچرز بار دیگر تاریخ اکران انیمیشن The Angry Birds Movie 2 را تغییر داده و تاریخ اکران جدید آن تایید و اعلام شده است. دنباله انیمیشن The Angry Birds Movie (فیلم پرندگان خشمگین) که در ابتدا قرار بود در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (۱۵ شهریور ۱۳۹۸) اکران شود، اکنون قرار است کمی زودتر و در ۱۶ آگوست ۲۰۱۹ (۲۵ مرداد ۱۳۹۸) به روی پرده‌های سینما برود. در واقع پیش از این، این انیمیشن سینمایی قرار بود با فیلم It: Chapter 2 (آن: قسمت دوم) از کمپانی برادران وارنر در تاریخ قبلی خود رقابت کند، اما ظاهرا کمپانی سونی پیکچرز تصمیم گرفت که انیمیشن Angry Birds (پرندگان خشمگین) را در زمان دیگری اکران کند و حال اکران آن از اوایل ماه سپتامبر به اواسط ماه آگوست سال ۲۰۱۹ تغییر کرده است. 

در تاریخ جدید اکران، انیمیشن The Angry Birds Movie 2 باید با انیمیشن Playmobil: The Movie (فیلم پلی‌موبیل) و فیلم Good Boys (پسران خوب) در گیشه رقابت کند. انیمیشن The Angry Birds Movie با همکاری شرکت سونی پیکچرز و کلمبیا پیکچرز تولید شد و در سال ۲۰۱۶ به روی پرده‌های سینما رفت و با واکنش متوسط منتقدان مواجه شد. این انیمیشن موفق شد حدود ۳۵۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. این دو شرکت برای ساخت دنباله این انیمیشن باز خواهند گشت و با شرکت روویو همکاری خواهند کرد. کارگردانی انیمیشن The Angry Birds Movie 2 بر عهده توروپ ون اورمان خواهد بود.

جیسون سودیکیس در نقش رد، جش گد در نقش چاک، بیل هیدر در نقش لئونارد، دنی مک‌براید در نقش بمب، پیتر دینکلیج در نقش عقاب بزرگ افسانه‌ای، لزلی جونز، ریچل بلوم، استرلینگ کی براون، اوگینو دربز، پیت دیویدسون، بابی موینیهان، زک وودز، آکوافینا، لیل رل هاوری، داو کامرون، بک بنت و بروکلین پرینس، از جمله بازیگرانی هستند که صداپیشگی شخصیت‌های انیمیشن The Angry Birds Movie 2 را بر عهده خواهند داشت.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده