نویسنده: مهرداد داودی
// یکشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۸

حسن معجونی به عنوان بهترین بازیگر جشنواره فیلم سیتجس انتخاب شد

حسن معجونی برای بازی در فیلم «خوک» به عنوان بهترین بازیگر جشنواره فیلم سیتجس اسپانیا انتخاب شده است.

فیلم سینمایی «خوک» جدیدترین ساخته مانی حقیقی است. این فیلم سینمایی برای اولین بار در جشنواره فیلم برلین به نمایش درآمد و پس از مدتی در ایران اکران شد. این فیلم پس از نمایش در برلین و اکران در ایران، اکران بین المللی و حضور در جشنواره‌های خارجی را پیش گرفت. فیلم سینمایی «خوک» مدتی پیش به عنوان بهترین فیلم جشنواره «گرولاند» فرانسه انتخاب شد. این فیلم در ادامه اکران بین المللی‌اش در کشورهای فرانسه، سوییس، روسیه و کشورهای اروپای شرقی به نمایش در خواهد آمد. شما در زیر می‌توانید تریلری از این فیلم سینمایی ببینید.

دانلود از آپارات

حال به تازگی و طبق جدیدترین اخبار سینمای ایران، حسن معجونی بازیگر فیلم سینمایی «خوک» به عنوان بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم سیتجس انتخاب شد. این جشنواره در کاتالونیای اسپانیا برگزار می‌شود. جشنواره فیلم سیتجس مخصوص فیلم‌های تخیلی و ترسناک است. حسن معجونی پیش از این در سریال‌هایی مانند «مسافران» و فیلم‌هایی مانند «از رییس جمهور پاداش نگیرید»، «کنعان» و «برف روی کاج‌ها» بازی کرده است. این بازیگر در فیلم سینمایی «خوک» با بازیگرانی مانند لیلا حاتمی، پری ناز ایزدیار، لیلی رشیدی، سیامک انصاری، مینا جعفرزاده، آیناز آذرهوش و علی مصفا همبازی بود. داستان فیلم سینمایی «خوک» به شرح زیر است.

حسن خشمگین است. او مدتی است موفق به فیلم ساختن نشده. ستاره محبوبش صبر ندارد و می‌خواهد با کارگردانان دیگر همکاری کند. همسرش دیگر عاشقش نیست. دخترش بزرگ شده و دیگر مستقل است. مادرش پیر شده و کم‌کم حافظه خود را از دست داده. مزاحم جذابی او را هر جا می‌رود تعقیب می‌کند و اصرار دارد حسن او را وارد دنیای سینما کند. از همه بدتر، قاتلی در سطح شهر مشغول کشتن کارگردانان سینمای ایران است، اما حسن را نادیده گرفته. حسن رنجیده است: آیا او مهم‌ترین فیلمساز این شهر نیست؟ پس چرا قاتل تحویلش نمی‌گیرد؟

آیا شما کاربران زومجی موفق به تماشای فیلم «خوک» شده‌اید؟ نظر شما درباره این فیلم سینمایی چیست؟


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده