نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۶

نام رسمی و تاریخ اکران فیلم Happy Death Day 2 اعلام شد

یونیورسال پیکچرز و بلوم هاوس نام رسمی و تاریخ اکران فیلم Happy Death Day 2 (روز مرگت مبارک ۲) را رسما تایید و اعلام کردند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، نام و عنوان رسمی فیلم Happy Death Day 2 تایید و اعلام شده است. کمپانی یونیورسال پیکچرز و بلوم هاوس اعلام کردند که دنباله فیلم‌ Happy Death Day (روز مرگت مبارک) قرار است با نام Happy Death Day 2U (روز مرگت مبارک تو یو) به روی پرده‌های سینما برود. پیش از این اعلام شده بود که این فیلم قرار است در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ اکران شود و حال مشخص شده که فیلم Happy Death Day 2U برای اکران در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ (۲۵ بهمن امسال) برنامه‌ریزی شده است. فیلمبرداری و تولید این فیلم ترسناک در طول فصل بهار امسال انجام شده است.

جسیکا راث در نقش تری گلبمن، ایزرائیل بروسارد در نقش کارتر دیویس، روبی مدین در نقش لوری اسپنگلر، سورج شارما در نقش سامار گوش، سارا یارکین در نقش دری مورگن و ریچل متیوز در نقش دنیل باسمن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Happy Death Day 2U حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. فیلم Happy Death Day داستان تری گلبمن را روایت می‌کند که در روز تولدش کشته می‌شود؛ اما او در همان روز دوباره از خواب بیدار می‌شود و باید این روز را هر بار سپری و تکرار کند و در پایان کشته شود تا کشف کند که چه کسی او را کشته و چرا این کار را کرده است. با این حال، هنوز اطلاعاتی از داستان دنباله این فیلم ترسناک منتشر نشده است. کریستوفر لندن که کارگردانی فیلم اول را بر عهده داشت، برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Happy Death Day 2U بازگشته است. 

فیلم Happy Death Day که با بودجه‌ای معادل ۴.۸ میلیون دلار تولید شده بود، سال گذشته به روی پرده‌های سینما رفت و موفق شد حدود ۱۲۳ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند که این موفقیت باعث شد تا کمپانی یونیورسال پیکچرز و بلوم هاوس دستور ساخت دنباله این فیلم را خیلی زود صادر کنند و امیدوار باشند که دنباله این فیلم موفقیت قسمت اول را تکرار کند.


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده