نویسنده: فریده صالحی
// دوشنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۳

شایعه: برینیاک شخصیت منفی فیلم Supergirl خواهد بود

به‌تازگی در طی شایعه‌ای عنوان شده که برینیاک قرار است شخصیت اصلی و منفی داستان فیلم اختصاصی سوپرگرل (Supergirl) که اخیرا وارد مراحل اولیه‌ی تولید شده، باشد.

چندی پیش در طی شایعه‌هایی عنوان شده بود که هنری کویل دیگر نقش شخصیت سوپرمن را ایفا نمی‌کند و قصد ترک کردن دنیای سینمایی دی سی را دارد. بعد از اینکه این صحبت‌ها مطرح و آینده و سرنوشت شخصیت سوپرمن نامعلوم شد، تمامی توجهات و تمرکزها به سمت شخصیت دیگر یعنی سوپرگرل رفت. اینگونه گفته شده که ساخت فیلمی اختصاصی در رابطه با این ابرقهرمان، از اولویت‌های کمپانی برادران وارنر است. این کمپانی اخیرا جستجوی خود را برای یافتن یک کارگردان مناسب و بعد از آن آغاز مراحل تولید این اثر، آغاز کرده است. حال در طی جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شایعه‌ی جدیدی منتشر شده که ایده‌ای برای اینکه چه کسی قرار است شخصیت منفی داستان این ابرقهرمان باشد، به ما می‌دهد.

براساس منبع خبری‌ای که در طی چند وقت اخیر خبرهای خوب و مطمئنی را منتشر کرده است، شخصیت برینیاک قرار است کاراکتر بد و بزرگ داستان فیلم Supergirl (سوپرگرل) باشد؛ موضوعی که کاملا عقلانی و منطقی است؛ زیرا این دو شخصیت، در گذشته با هم برخوردهایی هم داشتند.

کاملا منصفانه و طبیعی است که بخش زیادی از طرفداران، ترجیح می‌دهند که به جای شخصیت سوپرگرل، سوپرمن را ببینند که در حال مبارزه کردن با برینیاک است، اما باز هم این رویداد، اتفاق بسیار خوبی به حساب می‌آید و این شخصیت شرور قطعا پتانسیل‌های بسیار بالایی دارد که بتواند آنها را به روی صفحه بزرگ سینماها به نمایش بگذارد؛ چیزی که چند وقت اخیر در سریال Krypton (کریپتون) به وضوح اثبات شد. علاوه بر این موضوع، سوپرگرل شخصیت بسیار خوبی به حساب می‌آید و اینکه در طی جریان یک فیلم ما شاهد این باشیم که این ابرقهرمان با شخصیت منفی نمادینی مانند برینیاک به مبارزه می‌پردازد، موضوع بسیار هیجان انگیزی است. همچنین اگر خبری که این منبع خبری منتشر کرده واقعی باشد، ما در این فیلم شاهد صحنه‌های بسیار جالب و سرگرم‌کننده‌ای خواهیم بود.


منبع comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده