نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵

آرون پال به جمع بازیگران فصل سوم سریال Westworld اضافه شد

شبکه HBO از اضافه شدن آرون پال به جمع بازیگران فصل سوم سریال Westworld (وست ورلد) خبر داد.

اردیبهشت امسال، شبکه HBO از تمدید سریال Westworld برای فصل سوم خبر داد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگر جدیدی در فصل سوم این سریال تایید و اعلام شده است. طبق خبری که وب‌سایت ددلاین منتشر کرده، آرون پال، بازیگر سریال Breaking Bad (بریکینگ بد) و سریال The Path (مسیر)، به جمع بازیگران فصل سوم سریال Westworld اضافه شده است. او قرار است نقش یکی از شخصیت‌های اصلی فصل سوم سریال وست ورلد را بازی کند، اما اطلاعات بیشتری از جمله نام شخصیت و دیگر جزئیات آن منتشر نشده است. 

پال برای بازی در نقش جسی پینکمن در سریال Breaking Bad، سه جایزه امی دریافت کرده و یکبار نیز نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب شده است. او همچنین در سریال Are You Sleeping شبکه استریم جدید اپل نیز به ایفای نقش خواهد پرداخت که این سریال قرار است در سال ۲۰۱۹ منتشر شود. علاوه بر این، پال صداپیشگی شخصیت تاد چاوز در سریال BoJack Horseman (بوجک هورسمن) را نیز بر عهده دارد. پیش از این سازندگان سریال Westworld اعلام کرده بودند که در فصل سوم این سریال شاهد تغییرات بسیاری خواهیم بود.

این در حالی است که فصل دوم سریال Westworld در مقایسه با فصل اول، با کاهش تعداد بیننده روبه‌رو شده است. لیزا جوی و جاناتان نولان، نویسندگان، تهیه کنندگان و خالقان سریال وست ورلد نیز برای ساخت فصل سوم این سریال باز خواهند گشت. علاوه بر پال، انتظار می‌رود که در فصل سوم سریال Westworld شاهد بازگشت ایوان ریچل وود، جفری رایت و تسا تامپسون نیز باشیم، اما تاکنون فهرست بازیگران اعلام نشده است.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده