نویسنده: مهرداد داودی
// دوشنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۷

فیلم سینمایی خانم یایا به کارگردانی عبدالرضا کاهانی پروانه نمایش گرفت

فیلم سینمایی «خانم یایا» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی با ثبت قرارداد و دریافت پروانه نمایش، به زودی اکران خواهد شد.

فیلم سینمایی «خانم یایا» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی و تهیه کنندگی حمید پنداشته ساخته شده است. همانطور که احتمالا می‌دانید اخبار زیادی در مورد توقیف این فیلم سینمایی شنیده می‌شد، اما اکنون طبق جدیدترین اخبار سینمای ایران، مشخص شده است که قرارداد فیلم خانم یایا در شورای صنفی ثبت شده است و این فیلم پس از فیلم «جاده قدیم» در گروه ایران اکران خواهد شد.

خانم یایا

فیلم «خانم یایا» درباره دو باجناق است که در سفر چین، سری به کشور تایلند می‌زنند. در این فیلم سینمایی بازیگرانی مانند حمید فرخ نژاد، رضا عطاران، امین حیایی و میتایا حضور دارند. با توجه به ترکیب بازیگران، این فیلم می‌تواند یکی از گزینه‌های فروش بالای امسال باشد. فیلم «خانم یایا» اولین محصول مشترک ایران و تایلند محسوب می‌شود. این فیلم همچنین قرار است در میانمار، کامبوج، لائوس و تایلند هم اکران شود. مسئولیت پخش بین المللی این فیلم با شرکت اس اف است. فیلم «خانم یایا» البته پیش‌تر با نام «ما شما را دوست داریم خانم یایا» معرفی شده بود، اما به نظر قرار است با نام جدید «خانم یایا» اکران شود.

عبدالرضاکاهانی پیش از این فیلم‌های «اسب حیوان نجیبی است»، «هیچ»، «بی خود و بی جهت»، «وقت داریم حالا» و «اراتمند؛ نازنین، بهاره و تینا» را جلوی دوربین برده است. بسیاری از فیلم‌های این کارگردان در مرحله دریافت مجوز پخش دچار مشکل شده‌اند. رضا عطاران، بازیگر فیلم «خانم یایا»، پیش از این در فیلم‌های «استراحت مطلق» و «اسب و حیوان نجیبی است» با کاهانی همکاری کرده است. او همچنین، اکنون فیلم سینمایی «هزارپا»، ساخته ابوالحسن داوودی را به عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران روی پرده دارد. امین حیایی نیز اکنون فیلم «شعله ور»، ساخته‌ی حمید نعمت الله را روی پرده دارد. دیگر بازیگر این فیلم یعنی حمید فرخ نژاد امسال در فیلم‌های پرفروشی مانند «تگزاس» و «لاتاری» حضور داشت.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده