نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۱

اولین پوستر فیلم Apostle منتشر شد

شبکه نتفیلکس اولین پوستر فیلم Apostle (فرستاده) با بازی دن استیونز، را منتشر کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین پوستر فیلم Apostle منتشر شده است. کارگردانی و وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده گرت ایوانز، کارگردان فیلم The Raid (یورش) و فیلم The Raid: Berandal (یورش: برندال)، بوده که شبکه نت فلیکس به‌تازگی اولین پوستر این فیلم را منتشر کرده است. در این پوستر که حالت گرافیکی دارد، تنها شخصیت توماس ریچاردسون با بازی دن استیونز، که شخصیت اصلی فیلم است، حضور دارد و قابل مشاهده است. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Apostle Poster

داستان فیلم Apostle در لندن سال ۱۹۰۵ روایت می‌شود. این فیلم داستان یک پسر ولخرج به نام توماس ریچاردسو با بازی دن استیونز را روایت می‌کند که به خانه خود بازگشته است و متوجه می‌شود که آندریا ریچاردسون با بازی لوسی بوینتون که خواهرش است، به عنوان خون‌بها در اختیار یک فرقه مذهبی است. توماس تصمیم می‌گیرد تا به هر قیمتی که شده خواهرش را نجات دهد و به همین منظور به جزیره جادویی که این فرقه در آن به رهبری پیامبر مالکوم با بازی مایکل شین)، حضور دارند، سفر می‌کند. همان‌طور که توماس در تلاش است به این فرقه در جزیره نفوذ کند، رازهایی از فساد جامعه خودش را کشف می‌کند و این رازها بسیار بدتر از تصورات او هستند.

دن استیونز، لوسی بوینتون، مایکل شین، مارک لویس جونز، بیل میلنر و کریستین فروست، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Apostle حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. فیلم Apostle قرار است در تاریخ ۱۲ اکتبر ۲۰۱۸ (۲۰ مهر ۱۳۹۷) از شبکه نتفلیکس منتشر شود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده