نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۱

نسخه جدید فیلم Home Alone به تهیه کنندگی رایان رینولدز در دست ساخت است

شرکت فاکس قرن بیستم در حال همکاری با رایان رینولدز برای ساخت یک نسخه جدید از فیلم Home Alone است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، نسخه جدید فیلم Home Alone (تنها در خانه) در دست ساخت است. طبق خبری که وب‌سایت ددلاین منتشر کرده، رایان رینولدز در حال همکاری با شرکت فاکس قرن بیستم برای ساخت نسخه جدید این فیلم با نام Stoned Alone است و این پروژه با درجه سنی بزرگسال (R) ساخته خواهد شد. رینولدز در این فیلم به‌عنوان تهیه کننده حضور خواهد داشت، اما امکان بازی او در این فیلم نیز وجود دارد. فیلم Stoned Alone داستان یک شخصیت حدود ۲۰ ساله را روایت می‌کند که به مصرف مواد مخدر معتاد است و پس از اینکه  پرواز خود را برای یک تور اسکی از دست می‌دهد، تصمیم می‌گیرد که به خانه بازگردد تا دوباره مواد مصرف کند. پس از اینکه او به اندازه کافی مصرف می‌کند، دچار پارانوئید می‌شود و فکر می‌کند که کسی را می‌بیند که وارد خانه‌اش شده است. حال او باید از خانه‌اش در برابر این اشخاص خیالی محافظت کند. 

Ryan Reynolds

هنوز مشخص نیست که چه کسانی قرار است در فیلم Stoned Alone به ایفای نقش بپردازند، اما کوین باروز و مت مایدر، نویسندگان فیلم The Package، وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارند. آگوستین فریزل نیز قرار است کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته باشد. فیلم Home Alone با بازی مکالی کالکین در سال ۱۹۹۰ به‌روی پرده‌های سینما رفت و به یکی از موفق‌ترین فیلم‌های کمدی تبدیل شد. پس از موفقیت این فیلم، فیلم Home Alone 2: Lost in New York (تنها در خانه ۲: گم‌شده در نیویورک) که دنباله فیلم اول بود، در سال ۱۹۹۲ اکران شد.

با این حال، انتظار می‌رود که ترکیب کمدی رینولدز و تم کمدی و موسیقی ارجینال فیلم Home Alone، به یک ترکیب کمدی موفق تبدیل شود و باعث احیای دوباره این مجموعه کمدی کلاسیک محبوب گردد. همچنین هنوز تاریخی برای اکران فیلم Stoned Alone اعلام نشده است و این فیلم روزهای اولیه خود را سپری می‌کند.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده