نویسنده: مهرداد داودی
// دوشنبه, ۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۸

انتخابات هیئت مدیره جدید انجمن تهیه کنندگان مستقل سینمای ایران برگزار شد

انتخابات هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی شرکت ها و تهیه کنندگان مستقل سینمای ایران برگزار شد و اعضای هیئت مدیره این انجمن مشخص شدند.

طبق جدیدترین اخبار سینمای ایران، انتخابات انجمن صنفی کارفرمایی شرکت‌ها و تهیه کنندگان مستقل سینمای ایران برگزار شد. منیژه حکمت که به‌عنوان نایب رییس هیئت مدیره انتخاب شده است، با اعلام خبر برگزاری این انتخابات، گفت:

انتخابات انجمن صنفی کارفرمایی می‌بایست در بهمن ماه سال گذشته برگزار می‌شد. اما تشکیک در مورد اعضای حقیقی انجمن و لزوم حل و فصل آن، هیئت مدیره را بر آن داشت تا ابتدا وضعیت اعضای حقیقی و همچنین تبدیل انجمن مدنی به انجمن حقوقی و رسمی را مورد توجه قرار دهد.

منیژه حکمت افزود:

خوشبختانه موضوع رسمیت یافتن انجمن با مساعدت وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی به سرانجام رسید و امکان حضور اعضای حقیقی انجمن نیز در مجمع عمومی فوق‌العاده با حضور نماینده وزارت کار فراهم شد. اما، از آنجا که بیش از دو ماه از تاریخ انتخابات گذشته بود، بر اساس قوانین و اساسنامه، دعوت به مجمع عمومی به تقاضای بیش از یک سوم اعضا امکان برگزاری داشت. در مجمع عمومی عادی که با حضور نزدیک به دو سوم اعضا به ریاست آقای رسول صدرعاملی برگزار شد، اعضای هیئت مدیره و بازرسان برگزیده شدند.

منیژه حکمت در ادامه نام اعضای جدید را اعلام کرد:

پس از تایید انتخابات، در اولین جلسه هیئت مدیره، مسئولان انجمن به‌شرح زیر تعیین شدند:

سید غلامرضا موسوی: رییس هیئت مدیره

منیژه حکمت: نایب رییس هیئت مدیره

سیروس تسلیمی: خزانه دار

سید محمود رضوی: دبیر انجمن و آقای مرتضی شایسته با توجه به پیشکسوتی، سوابق ارزشمند تهیه کنندگی و شایستگی، به عنوان رییس هیئت داوری انجمن برگزیده شدند.

اعضای کمیته‌ها، شوراهای تولید، پخش، تبلیغات و مسئول حقوقی انجمن معرفی خواهند شد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده