نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۸

انتشار تصویر و اطلاعات جدید انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse

در جریان پنل سونی پیکچرز در نمایشگاه کامیک کان، تصاویر و اطلاعات جدیدی از انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse منتشر شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات و تصاویر جدیدی از انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: سفر به دنیای عنکبوتی) منتشر شده است. با اینکه تریلر جدیدی از این انیمیشن سینمایی در جریان پنل شرکت سونی پیکچرز نمایشگاه کامیک کان سن دیگوی 2018 منتشر نشد، اما سونی اولین ویدیوهای رسمی این انیمیشن را نمایش داد که حاوی اطلاعات جدیدی از اتفاقات آن بود. با این حال، این ویدیوها به‌صورت آنلاین منتشر نشده‌اند، اما حاوی اطلاعات جدیدی هستند که طبق توصیفات منتشر شده، در اولین ویدیو شاهد مایلز مورالز با صداپیشگی شمیک مور، در مدرسه هستیم که به نظر می‌رسد قدرت‌های خود را به‌دست آورده و بیشتر باعث گیج شدن او در استفاده از آن شده است. در این ویدیو گوئن استیسی با صداپیشگی هیلی استاینفلد، نیز حضور دارد که دست مایلز به سر گوئن گیر می‌کند و نمی‌تواند دستش را از موهای گوئن جدا کند که در ادامه به نظر می‌رسد که او مجبور است بخشی از موهای گوئن را قیچی کند تا از آن خلاص شود.

در ادامه این ویدیو متوجه می‌شویم که پیتر پارکر در دنیای مایلز مرده است. او در بالای سر قبر پیتر پارکر با صداپیشگی جیک جانسون، ایستاده است، اما مایلز به سرعت متوجه می‌شود که پیتر پارکر دیگری در بعد دیگری وجود دارد و از او درخواست می‌کند تا به او آموزش دهد که او چگونه به مرد عنکبوتی تبدیل شود. در ادامه شاهد ورود اسپایدر گوئن هستیم که او نیز از بعد دیگری است و هیچ یک به دنیای یکدیگر تعلق ندارند. در انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse شاهد سه مرد عنکبوتی دیگر نیز خواهیم بود که شامل مرد عنکبوتی نوآر (Spider-Man Noir) با صداپیشگی نیکلاس کیج، SPDR یا پنی پارکر با صداپیشگی کیمیکو گلن که لباسی ربات مانند دارد و اسپایدر-هم (Spider-Ham) با صداپیشگی جان مولانی که حالت کارتونی دارد و نام اون پیتر بنجامین پورکر است، می‌شود. 

همچنین طبق اطلاعات جدید منتشر شده، سن پیتر پارکر در انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse حدود ۴۰ سال است و نسبت به دیگر نسخه‌های مرد عنکبوتی، کمی متفاوت خواهد بود. همچنین تصویر رسمی جدیدی از انیمیشن Spider-Man‌ منتشر شده است که در این تصویر شاهد حضور مایلز مورالز، پیتر پارکر و اسپایدر گوئن هستیم که حس عنکبوتی هر سه شخصیت در حال کار کردن است و ظاهرا خطری آن‌ها را تهدید می‌کند. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Spider-Man: Into the Spider-Verse

انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse قرار است در تاریخ ۱۴ دسامبر ۲۰۱۸ (۲۳ آذر ۱۳۹۷) اکران شود.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده