نویسنده: فریده صالحی
// پنجشنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵

پوستر جدیدی از فیلم Halloween منتشر شد

به‌تازگی و در ادامه‌ی مراسم کامیک کان سن دیگو، یک پوستر اختصاصی‌ از فیلم هالووین (Halloween) منتشر شد که در این تصویر ما شاهد حضور دوباره‌ی مایکل مایرز هستیم.

براساس برنامه ریزی‌های انجام شده، اکتبر سال جاری، شخصیت مایکل مایرز که یکی از نمادهای معروف ژانر ترسناک محسوب می‌شود، قرار است باری دیگر با نسخه‌ی ریبوت فیلم Halloween (هالووین) به روی پرده سینماها بازگردد. داستان این اثر قرار است تمام اتفاقاتی را در قسمت‌های قبلی این مجموعه رخ داده، نادیده بگیرد و دنباله‌ای برای قسمت ابتدایی و کلاسیک این سری که توسط جان کارپنتر کارگردانی و تولید شده است، باشد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، یک تصویر هنری اختصاصی در مراسم کامیک کان سن دیگو امسال منتشر شده که در آن طرفداران شاهد حضور دوباره‌ی مایکل مایرز هستند. این تصویر هنری توسط بیل شنکیویچ طراحی شده است.

Halloween

جدیدترین قسمت سری فیلم هالووین توسط دیوید گوردن گرین، کارگردان فیلم Pineapple Express (پاین‌اپل اکسپرس)، کارگردانی شده است. از طرف دیگر هم دنی مک‌براید و جف فردلی نویسندگی فیلمنامه این اثر را برعهده داشتند. جیمی لی کرتیس در نقش لوری استرود، جودی گریر در نقش کارن استرود (دختر لوری استرود)، اندی متیچاک در نقش آلیسون استرود (نوه لوری استرود)، نیک کسل و جیمز جود کورتنی در نقش مایکل مایرز، ویرجینیا گاردنر در نقش ویکی، مایلز رابینز، دیلن آرنولد، درو شاید، راب نیتر، ریان ریس و ویل پاتون، از جمله بازیگرانی هستند که در فيلم Halloween حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. بلوم هاوس وظیفه ساخت فیلم Halloween را بر عهده دارد و کمپانی یونیورسال نیز مسئولیت انتشار این فیلم را بر عهده خواهد داشت. در پایان لازم به ذکر است که جان کارپنتر که کارگردانی قسمت اول این مجموعه را برعهده داشت، به عنوان مشاور و همچنین تهیه کننده اجرایی در این پروژه حضور داشته است.

فیلم Halloween قرار است به مناسبت چهلمین سالگرد مجموعه هالووین در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ (۲۷ مهر ۱۳۹۷) به روی پرده‌های سینما برود.


منبع heroichollywood
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده