نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۹

اولین تریلر انیمیشن Wonder Park منتشر شد

کمپانی پارامونت پیکچرز اولین تریلر انیمیشن Wonder Park (پارک سحرآمیز) را منتشر کرد.

این انیمیشن روایت‌گر داستان دختر خلاقی است که پارکی شگفت‌انگیز را در جنگلی متروک پیدا می‌کند، اما خیلی زود در می‌یابد که این پارک از تخیلاتش سرچشمه گرفته است

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که کمپانی پارامونت پیکچرز اولین تریلر انیمیشن Wonder Park (پارک سحرآمیز)، محصول مشترک استودیو پارامونت انیمیشن و نیکلودئون مویز را منتشر کرده است. در میان صداپیشگان این انیمیشن نام جنیفر گارنر بازیگر سریال Alias (آلیاس) و فیلم 13Going On 30 (رفتن از ۱۳ به ۳۰)، متیو برودریک بازیگر فیلم The Producers (تهیه‌کنندگان) و فیلم Ferris Bueller’s Day Off (مرخصی فریس بولر)، جان الیور میزبان برنامه کمدی Last Week Tonight with John Oliver (هفته پیش، امشب با جان الیور) و صداپیشه فیلم لایواکشن/پویانمایی The Lion King (شیرشاه)، میلا کونیس بازیگر فیلم Bad Moms (مادرهای بد) و فیلم The Spy Who Dumped Me (جاسوسی که گولم زد)، کینن تامسون میزبان برنامه Saturday Night Live (شنبه شب زنده)، کن جیونگ بازیگر مجموعه فیلم‌های The Hangover (خماری)، نوربرت لئو بوتس بازیگر فیلم Dan in Real Life (دَن در زندگی واقعی) و فیلم Fair Game (بازی منصفانه)، بریانا دنسکی و کِن هادسون گمپل به چشم می‌خورد.

این انیمیشن داستان دختر خلاقی با نام جون را روایت می‌کند که پارکی فوق‌العاده با سواری‌های شگفت‌انگیز و حیوانات سخنگو در جنگلی متروک می‌یابد، اما خیلی زود متوجه می‌شود که این پارک در واقع از تخیلاتش سرچشمه می‌گیرد و او تنها فردی است که می‌تواند این مکان جادویی را نجات دهد. انیمیشن Wonder Park برای اکران در تاریخ بیست‌وچهار اسفندماه (۱۵ مارس ۲۰۱۹) برنامه‌ریزی شده است. شما می‌توانید اولین تریلر انیمیشن پارک سحرآمیز را در ادامه مشاهده کنید و نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

دانلود از وب‌سایت آپارات


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده