نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۹

بازیگر فیلم Mission Impossible: Fallout به جمع بازیگران اسپین آف Fast and Furious پیوست

ونسا کربی به دواین جانسون و جیسون استاتهام در قسمت فرعی فیلم Fast and Furious (سریع و خشمگین) پیوست.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگر دیگری در فیلم Hobbs and Shaw (هابز و شاو) که اسپین آف فیلم Fast and Furious است، تایید شد. طبق خبری که وب‌سایت ورایتی منتشر کرده، ونسا کربی، بازیگر شاهدخت مارگارت در دو فصل اول سریال The Crown (تاج)، به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده است. علاوه بر کربی، دواین جانسون در نقش لوک هابز و جیسون استاتهام در نقش دکارد شاو، دیگر بازیگرانی هستند که حضور آن‌ها در فیلم Hobbs and Shaw تایید و اعلام شده است. کربی قرار است نقش مامور MI-5 و خواهر برادران شاو را در این فیلم بازی کند.

کربی بیشتر برای بازی سریال The Crown شناخته می‌شود. او برای بازی در این سریال نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن از مراسم بفتا نیز شده است. او همچنین در سریال The Frankenstein Chronicles نیز به ایفای نقش پرداخته است. علاوه بر این کربی در فیلم Mission Impossible: Fallout (ماموریت غیر ممکن: فال اوت) با تام کروز هم‌بازی بوده که این فیلم قرار است در تاریخ ۲۷ جولای امسال (۵ مرداد) به روی پرده‌های سینما برود. فیلم Gareth Jones (گرت جونز)، دیگر فیلم کربی است که در حال حاضر این فیلم مراحل فیلمبرداری و تولید را سپری می‌کند.

دیوید لیچ، کارگردان فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) و فیلم Atomic Blonde (بلوند اتمی)، کارگردانی فیلم Hobbs and Shaw را بر عهده خواهد داشت. همچنین کریس مورگان که از زمان انتشار فیلم The Fast and the Furious: Tokyo Drift (سریع و خشن: توکیو دریفت) در سال ۲۰۰۶، کار نوشتن فیلمنامه‌ فیلم‌های مجموعه سریع و خشمگین را بر عهده داشته است، وظیفه نوشتن فیلمنامه اسپین‌آف فیلم Fast and Furious را نیز بر عهده دارد. مجموعه سریع و خشن تا به امروز بیش از ۵.۱ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کرده است.

فیلم Hobbs and Shaw قرار است در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ (۱۱ مرداد ۱۳۹۸) اکران شود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده