نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۱

انتشار پوستر جدید انیمیشن The Lego Movie 2: The Second Part؛ اولین تریلر امروز

برادران وارنر با انتشار پوستر جدیدی از انیمیشن The Lego Movie 2: The Second Part اعلام کرد که اولین تریلر این انیمیشن امروز منتشر می‌شود.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت برادران وارنر پوستر جدیدی از انیمیشن The Lego Movie 2: The Second Part (فیلم لگو ۲: قسمت دوم) را منتشر کرده است. در این پوستر شاهد حضور شخصیت جدید این مورد انیمیشن انتظار با لباس متفاوتی هستیم که به نظر می‌رسد شخصیت تیفانی هدیش که صداپیشگی یکی از شخصیت‌های اصلی انیمیشن را بر عهده دارد، باشد. همچنین در تصویری که روی بخش شیشه‌ای کلاه این شخصیت قابل مشاهده است، شخصیت‌هایی چون امت با صداپیشگی کریس پرت، بتمن با صداپیشگی ویل آرنت و وایلداستایل با صداپیشگی الیزابت بنکس، نیز دیده می‌شوند. علاوه بر این، برادران وارنر اعلام کرد که اولین تریلر انیمیشن The Lego Movie 2 طی امروز منتشر خواهد شد. اوایل این ماه، اولین پوستر و نام رسمی این انیمیشن منتشر شده بود. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

The Lego Movie 2: The Second Part Poster

مایک میچل،‌ کارگردان انیمیشن Trolls (ترول‌ها)، کارگردانی دنباله انیمیشن The Lego Movie (فیلم لگو) را بر عهده داشته است. فیل لرد، کریستوفر میلر، جرد استرن، میشل مورگان و رافائل باب واکسبرگ،‌ وظیفه نوشتن فیلمنامه انیمیشن The Lego Movie 2: The Second Part را بر عهده داشته‌اند. انیمیشن The Lego Movie در سال ۲۰۱۴ به‌روی پرده‌های سینما رفت و موفقیت این انیمیشن باعث ایجاد دنیای سینمایی انیمیشن‌های لگویی شد. این انیمیشن موفق شد بیش از ۴۶۹ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند و با اینکه این انیمیشن با استقبال منتقدان روبه‌رو شده بود؛ اما در فصل جوایز انیمیشن The Lego Movie با استقبال بسیار سرد روبه‌رو شد و حتی در مراسم اسکار این انیمیشن نامزد دریافت جایزه بهترین انیمیشن سال هم نشد.

انیمیشن The Lego Movie 2 قرار است در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۱۹ (۱۹ بهمن ۱۳۹۷) اکران شود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده