// یکشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۱۹:۳۱

شبکه ABC و بخش تلویزیونی مارول رسما ادامه ساخت سریال اینهیومنز (Inhumans) پس از ساخت یک فصل از آن، را لغو کردند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه ABC سرانجام به‌طور رسمی ادامه ساخت سریال Inhumans را پس از ساخت و انتشار یک فصل از آن، لغو کرد. طبق خبری که وب‌سایت TVLine منتشر کرده، این سریال تنها پس از ساخت یک فصل از آن لغو شده که میانگین تعداد بیننده هر قسمت آن ۲.۶۵ میلیون بیننده با میانگین نمره ۰.۶ بوده است. همچنین تعداد میانگین بیننده دو قسمت پایانی سریال Inhumans حدود ۱.۹۵ میلیون بیننده با میانگین نمره ۰.۵ اعلام شده است. لغو ادامه ساخت این سریال شاید اتفاق عجیب و غیر منتظره‌ای نباشد؛ اما اوایل سال جاری میلادی شبکه ABC گفته بود که هنوز امکان ساخت فصل دوم سریال Inhumans وجود دارد. با این حال، میانگین تعداد بیننده این سریال برای این شبکه بسیار ناامید کننده بوده است و به همین دلیل این شبکه در نهایت تصمیم به لغو ادامه ساخت سریال اینهیومنز از دنیای مارول گرفت.

دو قسمت ابتدایی سریال Inhumans با دوربین‌های IMAX فیلمبرداری و در سینماهای این شرکت نمایش داده شدند؛ اما این سریال از کیفیت بسیار پایینی رنج می‌برد و حتی جلو‌ه‌های ویژه آن چندان تعریفی نداشت. علاوه بر سریال Inhumans، شبکه ABC از لغو ساخت سریال‌های دیگری چون سریال Designated Survivor، سریال Quantico، سریال Ten Days in the Valley، سریال Deception، سریال The Crossing، سریال Kevin (Probably) Saves The World و سریال Alex, Inc خبر داده است. با این حال، شبکه ABC سریال‌های دیگری چون سریال Fresh Off The Boat، سریال Black-ish، سریال Grey's Anatomy، سریال How To Get Away With Murder، سریال Station 19 و سریال For The People را حداقل برای یک فصل دیگر تمدید کرده است.

Agents of SHIELD

علاوه بر این، شبکه ABC رسما سفارش ساخت سریال‌های جدیدی چون سریال Whiskey Cavalier، سریال Single Parents، سریال The Fix و سریال Grand Hotel، را نیز ارائه کرده است. با این حال، وضعیت سریال Agents of SHIELD (ماموران شیلد) هنوز مشخص نشده است و تمدید یا لغو ادامه ساخت این سریال قرار است طی روزهای آینده اعلام شود. قسمت پایانی فصل پنجم این سریال محبوب قرار است جمعه این هفته از شبکه ABC منتشر شود که هنوز سرنوشت آن مشخص نیست. از هم‌اکنون طرفداران سریال در حال جمع آوری امضا برای تمدید این سریال برای فصل ششم هستند؛ اما شایعاتی مبنی بر انتقال پخش سریال از شبکه ABC به شبکه استریم جدید دیزنی وجود دارد. با این حال، باید تا روزهای آینده برای شنیدن خبر و تصمیم رسمی دیزنی، مارول و شبکه ABC برای آینده سریال Agents of SHIELD صبر کرد.


منبع IGN

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده