نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵

فیلمبرداری فیلم Shazam به پایان رسید

شرکت برادران وارنر از به پایان رسیدن فیلمبرداری و تولید فیلم Shazam (شزم) خبر داده است.

از بهمن سال گذشته، فیلمبرداری و تولید فیلم Shazam در شهر تورنتو در کشور کانادا آغاز شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، برادران وارنر و چند نفر از عوامل فیلم از به پایان رسیدن فیلمبرداری و تولید این فیلم مورد انتظار خبر داده‌اند. دیوید اف. سندبرگ که او را بیشتر برای کارگردانی فیلم Annabelle: Creation (آنابل: خلقت) و فیلم Lights Out (هنگام خاموشی) می‌شناسیم و کارگردانی فیلم شزم را نیز بر عهده دارد، با انتشار توییتی در توییتر شخصی خود از به پایان رسیدن فیلمبرداری و تولید فیلم Shazam خبر داد و در ادامه گفت که فیلم وارد مراحل پس از تولید شده است. علاوه بر سندبرگ، زکری لوی، بازیگر نقش شزم نیز با انتشار ویدیویی از پایان فیلمبرداری فیلم مستقل این شخصیت خبر داده است.

زکری لوی در نقش شزم، اشر آنجل در نقش بیلی بتسون، مارک استرانگ در نقش دکتر سیوانا، گریس فولتون در نقش مری بتسون،‌ جک دیلن گریزر در نقش فردی فریمن، یان چن در نقش یوجین چوی، خوان آرمند در نقش پدرو پنیا، کوپر اندروز در نقش ویکتور واسکز، مارتا میلانس در نقش روزا واسکز، فیت هرمان در نقش دارلا دادلی، راس باتلر و لاتا لاستن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Shazam حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین هنری گیدن و دارن لمکه نیز کار نوشتن فیلمنامه فیلم Shazam را بر عهده داشته‌اند.

با این حال، تاکنون اطلاعات بسیار کمی از داستان و اتفاقات فیلم Shazam منتشر شده و همچنین تا به امروز هیچ تصویر رسمی از فیلم جدید دی سی (DC) به اشتراک گذاشته نشده است. در نمایشگاه سینماکان امسال، برادران وارنر برای اولین‌بار این فیلم را برای افراد حاضر در پنلش نمایش داد؛ اما این تصاویر تا به امروز به‌صورت آنلاین منتشر نشده‌اند. با این حال، انتظار می‌رود که در نمایشگاه کامیک کان امسال اولین تریلر احتمالی فیلم Shazam منتشر شود.

فیلم Shazam قرار است در تاریخ ۵ آوریل سال ۲۰۱۹ (۱۶ فروردین ۱۳۹۸) به روی پرده‌های سینما برود.


منبع Comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده