نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۱

اولین تصاویر رسمی فصل دوم سریال Thirteen Reasons Why منتشر شد

شبکه Netflix اولین تصاویر رسمی فصل دوم سریال 13 دلیل که چرا (Thirteen Reasons Why) را منتشر کرد.

هفته گذشته، شبکه نتفلیکس با انتشار تریلری تاریخ انتشار فصل دوم سریال Thirteen Reasons Why را تایید و اعلام کرد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر رسمی فصل دوم این سریال جنجالی و محبوب منتشر شده است. در این تصاویر، شاهد حضور برخی از شخصیت‌های اصلی و کسانی که در خودکشی هانا بیکر نقش داشته‌اند هستیم و طبق اولین تریلر سریال، نوارهای صوتی تنها شروع ماجرا است و در این فصل قرار است تصاویر جانشین این نوارها شوند. فصل دوم سریال Thirteen Reasons Why قرار است در تاریخ ۱۸ می ۲۰۱۸ (۲۸ اردیبهشت امسال) از شبکه نت‌ فلیکس منتشر شود. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

علاوه بر این، نت‌فلیکس پوسترهای جدیدی از فصل دوم سریال Thirteen Reasons Why را نیز منتشر کرده است که در این پوسترها شاهد حضور شخصیت‌های اصلی سریال هستیم. شما در ادامه می‌توانید این ۹ پوستر منتشر شده را مشاهده کنید:

Thirteen Reasons Why Poster

اتفاقات فصل دوم سریال Thirteen Reasons Why پس از خودکشی هانا بیکر و فاش شدن دلیل آن جریان دارد که شخصیت‌های سریال باید ماجراجویی‌های پیچیده‌ای را برای بهبود و درمان خود پشت سر بگذارند. مقامات و مدیران «مدرسه لیبرتی های» آماده رفتن به دادگاه برای محاکمه می‌شوند؛ اما هیچکس موفق نخواهد شد تا از فاش شدن دلیل مرگ و خودکشی هانا بیکر جلوگیری کند. مجموعه‌ای از عکس‌هایی که با دوربین پولاروید گرفته شده، برای کلی و دیگر هم کلاسی‌ها و هم‌مدرسه‌ای های هانا برای برملا شدن یک راز ترسناک و مشمئز کننده و جلوگیری از تلاش کسانی که می‌خواهند راز او فاش نشود، ارسال می‌شود.

جی اشر برای نوشتن فیلمنامه و برایان یورکی برای ساخت فصل دوم سریال Thirteen Reasons Why بازگشته‌اند. دیلان مینت در نقش کلی جنسن، کاترین لانگفورد در نقش هانا بیکر، کریستیان ناوارو در نقش تونی پادیلا، کیت والش در نقش اولیویا بیکر، آلیشا بو در نقش جسیکا دیویس، برندون فلین در نقش جاستین فولی، جاستین پرنتیس در نقش برایس والکر، ایمی هارگریوس در نقش لانی جنسن، مایلز هایزر در نقش الکس استندال و راس باتلر در نقش زک دمپسی، از جمله بازیگران فصل اول هستند که در فصل دوم این سریال حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده