// پنجشنبه, ۶ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۱۴:۲۹

کریس همسورث، بازیگر فیلم Thor: Ragnarok، در سخنانی راجع به نسخه فرعی مجموعه مردان سیاه‌پوش، از علاقه خود برای سرگرم‌کننده و در عین حال منحصربه‌فرد و حماسی بودن این فیلم گفت.

کریس همسورث، بازیگر استرالیایی سینمای هالیوود در سخنانی چنین گفت که علاقمند است ریبوت مجموعهٔ Men in Black (مردان سیاه‌ پوش)، همچون فیلم‌های قبلی این مجموعه، سرگرم‌کننده و در عین حال منحصربه‌فرد و حماسی باشد.

فیلم Men in Black در تابستان سال ۱۹۹۷ با بازی ویل اسمیت و تامی لی جونز به روی پرده‌ٔ سینما رفت و موفق شد ۵۸۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. پس از آن، فیلم Men in Black II (مردان سیاه‌پوش ۲) که دنباله فیلم اول بود، در سال ۲۰۰۲ اکران شد و توانست ۴۴۱ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. علاوه بر فروش پایین‌تر نسبت به قسمت اول، فیلم Men in Black II نقدهای متوسط و ضعیفی را نیز از سوی منتقدان دریافت کرد. در نهایت فیلم Men in Black 3 (مردان سیاه‌پوش ۳) در سال ۲۰۱۲ به روی پرده رفت و با وجود مشکلاتی که در زمان فیلمبرداری برای این فیلم به‌وجود آمده بود، این فیلم موفق شد ۶۴۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. کارگردانی هر سه فیلم Men in Black بر عهده بری ساننفلد بوده است. یکی از نقاط قوت فیلم ابتدایی، روابط احساسی و شیمی بین دو بازیگر اصلی فیلم، یعنی ویل اسمیت و تامی لی جونز بود؛ ویل اسمیت شخصیتی پرحرف و تازه‌کار در شکار بیگانگان بود و از آن طرف تامی لی جونز، شخصیتی کم‌حرف و موقر و کارکشته و خبره در کار خود. ساخت قسمت دوم با مشکلات زیادی همراه بود و سازندگان به سختی توانستند بازیگران اصلی را برای حضور دوباره در این مجموعه متقاعد سازند و نتیجهٔ کار هم چنگی به دل نمی‌زد. فیلم سوم مجموعهٔ مردان سیاه‌پوش، تقریباً یک دهه پس از اکران فیلم دوم، اکران شد. این فیلم نیز با مشکلات زیادی همراه بود و زمانی که وارد مراحل تولید شد، تنها یک سوم از فیلمنامه نوشته شده بود. با این حال فروش فوق‌العادهٔ این فیلم، تا حدی مشکلات زمان ساخت و همچنین نقیصه‌های فیلم را به دست فراموشی سپرد.

داستان و اتفاقات اسپین‌آف Men In Black قرار است بسیار گسترده‌تر از فیلم‌های گذشته باشد و تمرکز آن تنها روی دو شخصیت نخواهد بود

چند سال پیش خبرهایی منتشر شده بود مبنی بر اینکه سازندگان تصمیم دارند فیلم اسپین‌آفی از این مجموعه بسازند و فیلم جدید مجموعهٔ مردان سیاه‌پوش قرار بود پروژه‌ای مشترک با فیلم 21Jump Street (خیابان جامپ شماره ۲۱) و فیلم MI23 باشد که البته در نهایت این موضوع از دستور کار خارج شد. حال در فیلم ریبوت/اسپین‌آف جدید، شاهد حضور بازیگران فیلم Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک)، یعنی کریس همسورث و تسا تامپسون خواهیم بود. کارگردانی اسپین‌آف فیلم Men in Black قرار است بر عهده اف گری گری، کارگردان فیلم The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) باشد و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم که در حال حاضر عنوان و نام رسمی ندارد، بر عهده آرت مارکوم و مت هالووی، نویسندگان فیلم Iron Man (مرد آهنی) و فیلم Transformers: The Last Knight (تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه) خواهد بود. اسپین‌آف فیلم Men In Black قرار نیست یک ریبوت کامل باشد و در واقع سونی پیکچرز (Sony Pictures) می‌خواهد همان کاری را که یونیورسال با فیلم Jurassic World (دنیای ژوراسیک) انجام داد، در این فیلم انجام دهد. در فیلم جدید مردان سیاه‌پوش قرار نیست شاهد حضور و بازگشت تامی لی جونز و ویل اسمیت، ستارگان و بازیگران سه فیلم اول باشیم.

Men in Black

کریس همسورث در هنگام حضور در مراسم فرش قرمز فیلم Avengers: Infinity War  (انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت)، مصاحبه‌ای با سایت وِرایتی داشت و در رابطه با فیلم ریبوت/اسپین‌آف مجموعهٔ مردان سیاه‌پوش چنین گفت:

در حال حاضر درگیر نوشتن فیلمنامه هستیم. در تلاشیم که فیلم پر از شوخی و صحنه‌های خنده‌دار باشد، همچون فیلم‌های قبلی مجموعهٔ مردان سیاه‌پوش. با توجه به سابقهٔ این مجموعه در این مورد (شوخی‌های زیاد)، کار سختی پیش رو داریم، بنابراین باید به‌سختی کار کنیم تا فیلمی سرگرم‌کننده و در عین حال منحصربه‌فرد و حماسی بسازیم. سازندگان لوکیشن‌ها را تغییر می‌دهند تا فیلمی متفاوت را شاهد باشیم، از همین رو فکر می‌کنم که در فیلم جدید کشورهای خیلی بیشتری را شاهد باشیم، شاید. تماشاچیان شهرهای متفاوت از آنچه در فیلم‌های قبلی دیده‌اند را خواهند دید.    

با وجود اینکه نسخهٔ جدید فیلم Ghostbusters (شکارچیان ارواح) نتوانست رضایت کمپانی سونی پیکچرز را به همراه داشته باشد و با بودجهٔ ۱۴۴ میلین دلاری، فروشی ۲۳۰ میلیون دلاری در گیشه داشت، اما به نظر سونی پیکچرز امید زیادی به موفقیت فیلم اسپین‌آف و ریبوت مجموعهٔ مردان سیاه‌پوش دارد و در این راه فیلم Thor: Ragnarok سرلوحه کار خود قرار داده است و زوج موفق فیلم تایکا وایتیتی را برای فیلم جدید خود در نظر گرفته است؛ زوجی که نشان دادند می‌توانند زوج کمدی خوبی باشند.

فیلم جدید مجموعهٔ مردان سیاه‌پوش، نوعی جدید از بیگانگان را به تصویر خواهد کشید و هنوز اطلاعاتی از ویژگی‌های بیگانگان جدید، منتشر نشده است. خبرهای به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه شاید تامی لی جونز، نقشی افتخاری در فیلم جدید داشته باشد. طبق اطلاعات منتشر شده از داستان و اتفاقات قسمت جدید فیلم Men In Black، این فیلم قرار است بسیار گسترده‌تر از فیلم‌های گذشته باشد و تمرکز آن تنها روی دو شخصیت نخواهد بود. همچنین اتفاقات آن در بیشتر سطح دنیا جریان خواهد داشت. بیشتر اتفاقات اسپین‌آف فیلم Men In Black قرار است در شهر لندن جریان داشته باشد و این فیلم دارای سه شخصیت اصلی که شامل ترکیبی از یک شخصیت سفیدپوست، یک زن سیاه‌پوست و یک مرد مسن می‌شود، خواهد بود. در هر صورت سونی پیکچرز امید زیادی به فیلم جدید دارد و قصد دارد دنیای مجموعهٔ مردان سیاه‌پوش را گسترش دهد و دنباله‌ها و اسپین‌آف‌های زیادی از این مجموعه بسازد.

اسپین‌آف فیلم Men in Black قرار است در تاریخ ۱۴ ژوئن ۲۰۱۹ (۲۴ خردادماه ۱۳۹۸) به روی پرده‌ٔ سینما برود.

 


منبع Screenrant

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده