// جمعه, ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۵

پخش کننده فیلم همه می دانند از بلندپروازی آن می‌گوید

مدیر کمپانی ممنتو، پخش کننده فیلم همه می‌دانند، در رابطه با ویژگی‌های هشتمین فیلم اصغر فرهادی صحبت‌هایی کرد.

الکساندر مالت‌گی، مدیر کمپانی Memento Films Production که پخش فیلم همه می دانند به کارگردانی اصغر فرهادی را بر عهده دارد، در مصاحبه‌ای در رابطه با ویژگی‌ها و منحصربه‌فرد بودن این فیلم صحبت کرده است. کمپانی Memento Films Production پیش از این هم وظیفه‌ی پخش دو فیلم دیگر اصغر فرهادی به نام‌های «گذشته» و «فروشنده» را بر عهده داشته است. مالت‌گی با اشاره به اینکه فیلم «همه می‌دانند» بلندپروازانه‌ترین فیلم اصغر فرهادی است در رابطه با این فیلم اسپانیایی‌زبان گفت:

«همه می‌دانند» نه‌تنها یک فیلم هیجانی جذاب با چندین گره داستانی است، بلکه دارای تیم بازیگری فوق‌العاده‌ای با حضور پنه لوپه کروز، خاویر باردم و ریکاردو دارین است. این فیلم آمیزه‌ای از تعلیق و احساس با روایتی قدرتمند است که مطمئنا بیشترین مخاطب را در میان دیگر ساخته‌های فرهادی خواهد داشت.

کمپانی «ممنتو فیلمز» در تاریخ ۱۹ اردیبهشت و یک روز پس از افتتاحیه جشنواره فیلم کن، فیلم همه می‌دانند را در ۳۵۰ سالن در کشور فرانسه اکران خواهد کرد. کمپانی Univesal Picture International هم در ماه سپتامبر (شهریور) این فیلم را در کشور اسپانیا به نمایش درخواهد آورد. فیلم همه‌ می‌دانند که در انگلیسی به نام Everybody Knows و در اسپانیایی به نام Todos los saben شناخته می‌شود، علاوه بر اینکه به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره کن ۲۰۱۸ انتخاب شده است، در بخش مسابقه‌ی جشنواره کن هم حاضر خواهد بود. روز گذشته نیز اولین تریلر و پوسترهای فیلم منتشر شدند. شما می‌توانید علاوه بر خواندن خلاصه‌ی داستان فیلم «همه می‌دانند»، اولین تریلر را نیز در زیر ببینید:

کارولینا برای دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا باز می‌گردد. در این سفر رویدادهای غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می‌گذارد.

دانلود از آپارات

نظر شما کاربران زومجی در رابطه با حضور این فیلم در جشنواره‌های خارجی و اکران بین‌المللی‌اش چیست؟


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده