// شنبه, ۱۸ فروردین ۹۷ ساعت ۱۰:۰۱

با انتشار تصویری از سریال فرعی مجموعه فیلم‌های Bad Boys، شروع مراحل فیلمبرداری این سریال شبکه NBC تأیید شده است.

مراحل فیلمبرداری قسمت آزمایشی سریال اسپین‌آف مجموعه فیلم‌های Bad Boys (پسران بد) که هنوز عنوانی ندارد، با انتشار تصویری رسماً تأیید شد. فیلم ابتدایی مجموعهٔ Bad Boys در سال ۱۹۹۵ و به کارگردانی مایکل بِی ساخته شد و در این فیلم بازیگرانی چون ویل اسمیت، مارتین لارنس، تیا لئونی، تریسا رندل، چکی کاریو، جو پانتولیانو، فرانک جان هاگز، نستور سرانو، ژولیو اسکار مچوسو، جان سلی، مارگ هلگنبرگر، مایکل امپریولی و کریستوفر میچوم حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند. فیلم Bad Boys اولین فیلم مایکل بِی بود و وی پیش از کارگردانی این فیلم بیشتر برای ساخت موزیک ویدئوهایش معروف بود. فیلم ابتدایی این مجموعه چهارمین فیلم ویل اسمیت بود و در واقع وی شهرت خود را تا حد زیادی مدیون موفقیت این فیلم است. پخش قسمت ابتدایی Bad Boys بر عهدهٔ کلمبیا پیکچرز (Columbia Pictures) بود و این فیلم با بودجهٔ ساخت ۱۹ میلیون دلاری، فروش بسیار خوب ۱۴۱ میلیون دلاری در گیشه داشت.

پس از اکران موفقیت‌آمیز فیلم ابتدایی، همه منتظر دستور ساخت بلافاصله قسمت دوم بودند، اما مشکلاتی که بین ویل اسمیت، مارتین لارنس و مایکل بِی به وجود آمد، ساخت فیلم دوم را نزدیک به ۸ سال به تأخیر انداخت. قسمت دوم نیز به کارگردانی مایکل بِی ساخته شد و ویل اسمیت و مارتین لارنس در همان نقش‌های سابق خود ظاهر شدند. لازم به گفتن نیست که بودجهٔ فیلم دوم بسیار بیشتر شد و این فیلم مملو از صحنه‌های تعقیب‌وگریز با ماشین، تیراندازی و انفجار بود. نقدهای فیلم Bad Boys II (پسران بد ۲) چندان خوب نبود، اما با این حال نمی‌توان منکر سرگرم‌کننده بودن آن فیلم شد و حتی ادگار رایت برای ساخت فیلم Hot Fuzz (پلیس خفن) تا حدی زیادی از این فیلم الهام گرفت. بودجهٔ ساخت فیلم دوم حدود ۱۳۰ میلیون دلار بود و این فیلم فروش ۲۷۳ میلیون دلاری در گیشه داشت. فیلم Bad Boys For Life (پسران بد برای زندگی)، فیلم بعدی مجموعه پسران بد است که چندین سال مراحل ساخت آن ادامه دارد و مشخص نیست با لغو شدن‌های پیاپی مراحل تولید، چه سرنوشتی خواهد داشت.

Bad Boys

در طول ساخت فیلم سوم مجموعهٔ Bad Boys، شبکه NBC دستور ساخت قسمت آزمایشی سریال اسپین‌آف این مجموعه را داد و تمرکز این سریال روی شخصیت سیدنی برنت، ملقب به سید، خواهر شخصیت مارکوس برنت (مارتین لارنس) است. گابریله یونیون قرار است بار دیگر نقش مأمور ویژه، سیدنی برنت در سریال Bad Boys بازی کند. او در قسمت دوم Bad Boys این نقش را بازی کرده بود. همچنین چندی پیش اعلام شد جسیکا آلبا، بازیگر فیلم‌های Fantastic Four (چهار شگفت انگیز) و Sin City (شهر گناه) به جمع بازیگران قسمت آزمایشی یکی از جدیدترین پروژه‌های شبکه NBC پیوسته است. داستان این سریال از این قرار است که سیدنی برنت سازمان مبارزه با موارد مخدر آمریکا (به اختصار DEA) را ترک کرده و حالا زندگی تازه‌ای را آغاز کرده است. او در این برهه از زندگی خود نقش یک کارآگاه اداره پلیس لس آنجلس را دارد. او در شغل جدید خود با نانسی مک‌کنا همکار شده است. مک‌کنا که یک مادر شاغل است، هیچ کمکی به سیدنی نمی‌کند، اما همانند فردی که در قفس به سر می‌برد همیشه به آزادی خیلی خوبی که سیدنی دارد حسادت می‌کند. این دو همکار کاملاً در شیوه زندگی و رفتاری که در پیش گرفتند متفاوت هستند، اما اینگونه نیست که از نظر شغلی هم با یکدیگر متفاوت باشند؛ سیدنی و نانسی هر دو در رشته مربوط به خود که در آن فعالیت می‌کنند، در بالاترین درجه قرار دارند و از هم‌رده‌های خود بسیار موفق‌تر هستند.

شاید موفقیت سریال Bad Boys، جرقه‌ای باشد برای ادامهٔ جدی ساخت فیلم Bad Boys For Life که پیش‌تر اعلام شده بود قرار است مراحل فیلمبرداری آن از تابستان سال جاری آغاز شود

ارنی هادسون، بازیگر فیلم Ghostbusters (شکارچیان روح)، قرار است نقش پدر شخصیت سید را در این سریال اسپین‌آف ایفا کند. اگر قسمت آزمایشی سریال جدید شبکه NBC موفق باشد، آن زمان باید دید که ویل اسمیت و مارتین لارنس نیز به ادامهٔ سریال اضافه می‌شوند یا خیر. با توجه به رابطهٔ فامیلی دو شخصیت مارکوس و سید، حداقل فضا برای حضور مارتین لارنس در این سریال مهیا است.

شاید موفقیت سریال Bad Boys، جرقه‌ای باشد برای ادامهٔ جدی ساخت فیلم Bad Boys For Life که پیش‌تر اعلام شده بود قرار است مراحل فیلمبرداری آن از تابستان سال جاری آغاز شود. تقریباً دو سال پیش بود که جو کارناهان اعلام کرد که او دیگر کارگردانی این فیلم را بر عهده ندارد و اخیراً نیز این فیلم از جدول اکران فیلم‌های آینده کمپانی سونی پیکچرز (Sony Pictures) حذف شده است. چندی پیش اعلام شده که عادل ال عربی و بلال فلاح در حال مذاکره با کمپانی سونی پیکچرز برای کارگردانی فیلم Bad Boys For Life هستند که هنوز سرنوشت این مذاکرات هم مشخص نیست. کار نوشتن فیلمنامه سریال Bad Boys که در حال حاضر نام و عنوان رسمی ندارد، بر عهده برندون مارگولیس و برندون سونیر، نویسنده و تهیه‌کنندگان سریال The Blacklist (فهرست سیاه)، خواهد بود. با این حال، در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این سریال در دسترس نیست. جری بروکهایمر و داگ بلگراد که تهیه‌کنندگی دو قسمت سینمایی Bad Boys را برعهده داشتند، به همراه جاناتان لیتمن و کریستی‌آن رید وظیفه تهیه‌کنندگی اجرایی این سریال را بر عهده خواهند داشت.

 


منبع Screenrant

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده