نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۱

تیفانی هدیش صداپیشگی شخصیت اصلی انیمیشن The Lego Movie 2 را بر عهده گرفت

شرکت برادران وارنر از انتخاب تیفانی هدیش به‌عنوان صداپیشه اصلی انیمیشن The Lego Movie 2 خبر داد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، برادران وارنر صداپیشه شخصیت اصلی انیمیشن فیلم لگو ۲ (The Lego Movie 2) را تایید و معرفی کرده است. طبق خبری که وب‌سایت هیت‌ویژن منتشر کرده، تیفانی هدیش، بازیگر فیلم Girls Trip و سریال The Last O.G، به جمع صداپیشگان دنباله انیمیشن انیمیشن The Lego Movie (فیلم لگو) اضافه شده و صداپیشگی شخصیت اصلی این انیمیشن مورد انتظار را بر عهده گرفته است. در حال حاضر هدیش میزبان مراسم جوایز فیلم و سریال MTV در سال ۲۰۱۸ خواهد بود که قرار است در تاریخ ۱۸ ژوئن امسال (۲۸ خرداد) برگزار شود. او همچنین در فیلم Night School (مدرسه شبانه) که قرار است در تاریخ ۲۸ سپتامبر امسال (۶ مهر) به‌روی پرده‌های سینما برود، حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته است.

علاوه بر هدیش، کریس پرت در نقش امت، ویل آرنت در نقش بتمن، الیزابت بنکس در نقش وایلداستایل، چنینگ تیتوم در نقش سوپرمن و جونا هیل در نقش گرین لنترن، از جمله صداپیشگان انیمیشن اصلی هستند که قرار است برای صداپیشگی دوباره شخصیت‌های خود در انیمیشن The Lego Movie 2 بازگردند. مایک میچل،‌ کارگردان انیمیشن‌هایی چون انیمیشن Trolls (ترول‌ها)، انیمیشن Shrek Forever After (شرک برای همیشه) و انیمیشن The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water (فیلم باب اسفنجی: اسفنج بیرون از آب)، کارگردانی دنباله انیمیشن The Lego Movie را بر عهده خواهد داشت. فیل لرد و کریستوفر میلر که کارگردانی قسمت اول را بر عهده داشتند، پیش نویس اولین فیلمنامه انیمیشن The Lego Movie 2 را براساس داستانی از میلر، لرد، جرد استرن و میشل مورگان نوشته‌اند که در حال حاضر توسط رافائل باب واکسبرگ،‌ خالق، نویسنده و شورانر سریال BoJack Horseman (بوجک هورسمن) در حال بازنویسی است.

همچنین لرد و میلر به‌همراه دن لین و روی لی، به‌عنوان تهیه کننده اجرایی در انیمیشن The Lego Movie 2 حضور دارند. انیمیشن The Lego Movie در سال ۲۰۱۴ به‌روی پرده‌های سینما رفت و موفقیت این انیمیشن باعث ایجاد دنیای سینمایی انیمیشن‌های لگویی شد. این انیمیشن موفق شد بیش از ۴۶۹ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند و با وجود استقبال منتقدان از این انیمیشن، در فصل جوایز انیمیشن The Lego Movie با استقبال بسیار سرد روبه‌رو شد و حتی در مراسم اسکار این انیمیشن نامزد دریافت جایزه بهترین انیمیشن سال هم نشد.

انیمیشن The Lego Movie 2 قرار است در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۱۹ (۱۹ بهمن ۱۳۹۷) اکران شود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده