نویسنده: مهرداد داودی
// پنجشنبه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۷

سریال نوروزی شبکه سه تغییر کرد

به تازگی مشخص شده است که سریال «آرماندو» در نوروز 97 از شبکه سه سیما پخش نخواهد شد و به جای آن فصل دوم سریال «دیوار به دیوار» روی آنتن خواهد رفت.

سریال‌های نوروزی شبکه‌های سیما مدتی پیش مشخص شده بودند، اما مانند همیشه تغییر در پخش سریال‌های نوروزی، اتفاقی بسیار محتمل به حساب می‌آمد. تا امروز قرار بود که سریال «آرماندو» به عنوان سریال نوروزی شبکه سه سیما روی آنتن این شبکه برود، امروز اما مشخص شد که جدیدترین سریال احسان عبدی پور به نوروز ۹۷ نمی‌رسد و به جای آن قرار است دنباله‌ی سریال «دیوار به دیوار» به کارگردانی سامان مقدم و نویسندگی خشایار الوند در شب‌های عید روی آنتن برود. سریال «دیوار به دیوار 2» فصل دوم این مجموعه محسوب می‌شود.

دیوار به دیوار ۲ روایت‌گر داستان زندگی پنج خانواده است که در پی اتفاقی مجبور می‌شوند با هم در یک خانه زندگی کنند. تیم بازیگری این سریال را بازیگرانی چون فرهاد آئیش، ویشکا آسایش، یاسمینا باهر، رویا تیموریان، پژمان جمشیدی، گوهر خیراندیش، آزاده صمدی، حسن زارعی و مهسا طهماسبی تشکیل می‌دهند. در فصل جدید، امیر مهدی ژوله در سریال حضور ندارد و چند بازیگر جدید هم اضافه شده‌اند. فصل اول این سریال در ۴۸ قسمت از شبکه سوم سیما پخش شده بود و «دیوار به دیوار ۲» از اول فروردین هر شب ساعت ۲۱ از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد. شما در زیر نیز می‌توانید تیزر فصل دوم سریال نوروزی دیوار به دیوار را ببینید.

دانلود از آپارات

نظر شما کاربران زومجی در رابطه با پخش سریال «دیوار به دیوار ۲» به جای «آرماندو» چیست؟


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده