نویسنده: محمد شیرزاده
// دوشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۲

فیلم Dredd در واقع به دست نویسنده آن کارگردانی شده است

به تازگی مشخص شده که فیلم Dredd در واقع توسط الکس گارلند، نویسنده این فیلم، کارگردانی شده است.

با وجود اینکه فیلم سینمایی دِرِد (Dredd) محصول سال ۲۰۱۲ موفقیت تجاری محسوب نمی‌شود، اما این فیلم طی سال‌های گذشته هواداران بسیار زیادی پیدا کرده است. هواداران مدت‌ها منتظر دنباله این فیلم بوده‌اند و سال گذشته اعلام شد که قرار است سریالی براساس شخصیت قاضی درد ساخته شود. حالا کارل اربن، بازیگر نقش قاضی درد، این حقیقت را فاش کرد که درد در واقع توسط الکس گارلند، نویسنده این فیلم، کارگردانی شده است.

گارلند نویسنده فیلم بود و پیت تراویس را همه به عنوان کارگردان فیلم می‌شناختند اما همواره شایعاتی مبنی بر کارگردانی فیلم توسط گارلند وجود داشته است. حالا گارلند توانسته خود را به عنوان یک کارگردان به دنیا معرفی کند و اربن نیز این شایعه را تایید کرده است. وی در این رابطه گفت:

بخش بزرگی از موفقیت این فیلم به خاطر الکس گارلند است؛ چیزی که خیلی از مردم نمی‌دانند این است که گارلند در واقع کارگردان این فیلم است. امیدوارم همه اولین فیلم گارلند را درد بدانند و این فیلمی است که وی قبل از اکس مشینا (Ex Machina) ساخته است. فیلم‌های وی عبارت‌اند از: درد، اکس مشینا و نابودی (Annihilation).

پس از عرضه فیلم درد، لس آنجلس تایمز گزارش کرد که تراویس از شرکت کردن در پروسه ویرایش فیلم منع شد و گارلند مسئولیت مرحله پس از تولید را بر عهده گرفت. درد با بودجه ۵۰ میلیون دلاری فقط ۳۵ میلیون دلار درآمد داشت و این باعث شد برنامه‌ها برای ساخت دنباله‌ای بر این فیلم لغو شوند.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده