نویسنده: فریده صالحی
// جمعه, ۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۸

سریال Dead Inside و ریبوت سریال Charmed به شبکه CW خواهد آمد

شبکه The CW به‌تازگی تولید یک قسمت آزمایشی برای سریال «از درون مرده» (Dead Inside) و ریبوت سریال افسون‌شده (Charmed) را در دستور کار قرار داد.

داستان سه خواهر جادوگر قدرتمند قرار است باری دیگر روی صفحه‌نمایش تلویزیون‌های شما به نمایش دربیاید. در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون و بر اساس گزارشی که توسط سایت خبری ورایتی منتشر شده، شبکه The CW به‌تازگی تولید یک قسمت آزمایشی از سریال Charmed (افسون شده) را در دستور کار قرار داده است. علاوه بر این مجموعه جادوگری، این شبکه تولید قسمت آزمایشی مجموعه تلویزیونی دیگری را که سبکی پلیسی، ماوراطبیعی و درام داشته و Dead Inside (از درون مرده) نام دارد هم در برنامه‌های خود قرار داده است.

سال گذشته هم خبری منتشر شده بود که قرار است یک نسخه بازسازی شده از سریال افسون‌شده ساخته شود که داستان آن در دهه ۱۹۷۰ جریان دارد، اما این نسخه که توسط شبکه The CW ساخته می‌شود کمی متفاوت بوده و داستان آن در حال حاضر در جریان خواهد بود. فیلمنامه این سریال بر اساس داستانی که توسط خالق، تهیه کننده اجرایی و نویسنده سریال Emily Owens, M.D، یعنی جنی اسنایدر اورمن خلق شده، نوشته شده است.

جنی اسنایدر اورمن به همراه نویسندگان سریال The Carrie Diaries (خاطرات کری) یعنی جسیکا اوتول و ایمی راردین وظیفه تهیه‌کنندگی اجرایی این سریال را بر عهده دارند. جسیکا اوتول و ایمی راردین علاوه بر تهیه‌کنندگی، در نوشتن فیلمنامه این مجموعه هم نقشی خواهند داشت. از طرف دیگر، برد سیلبرلینگ، تهیه‌کننده و کارگردان سریال Dynasty (سلسه پادشاهی) و همچنین تهیه‌کننده اجرایی سریال Heartbeat (ضربان قلب) و سریال Reign (حکومت)، تهیه‌کنندگی این مجموعه را بر عهده دارد. وی همچنین به همراه بن سیلورمن، به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی هم در این پروژه حضور دارد. CBS Television Studios هم تهیه‌کنندگی نسخه جدید سریال افسون‌شده را بر عهده خواهد داشت.

نسخه ابتدایی سریال افسون‌شده، در شبکه The WB که دیگر حالا یک شبکه منحل‌شده محسوب می‌شود، پخش شده بود. این سریال به صورت هشت فصل و ۱۷۸ قسمت، به روی آنتن رفته بود. داستان این سریال درباره سه خواهر جادوگر خانواده هالیول بوده و ماجراجویی‌های آنها را حکایت می‌کرده است. پرو با بازی شانن دوهرتی، پایپر با بازی هالی ماری کمبس و فیبی با بازی آلیسا میلانو، این سه خواهر جادوگر هالیول داستان ما بودند. این سه خواهر در طی جریانی متوجه شدند که خانواده آنها بخشی از جامعه بسیار بزرگ جادوگران فوق‌العاده قدرتمند محسوب می‌شوند. شانن دوهرتی که نقش پرو را ایفا می‌کرد، بعد از پایان یافتن فصل سوم این مجموعه، با تیم خداحافظی کرده و پروژه را ترک کرد. به همین دلیل بینندگان این مجموعه، در آخرین قسمت از فصل سوم، شاهد مردن پرو بودند، اما در همان ابتدای فصل چهارم مشخص شد که خواهران هالیول جادوگر داستان ما، یک خواهر دو رگه گمشده هم دارند. به واسطه همین موضوع، شخصیت پیج با بازی رز مک‌گوآن به سریال اضافه شده و بعد از مدتی تبدیل به یکی از شخصیت‌های اصلی داستان شد. 

اگرچه پخش سریال افسون‌شده در ماه می سال ۲۰۰۶ به اتمام رسید، اما داستان آن همچنان ادامه داشت و در قالب کتاب‌های کامیک روایت می‌شد و به انتشار می‌رسید. کمپانی زنس اسکوپ (Zenescope Entertainment) شرکتی بود که مسئولیت انتشار دو مجموعه بعدی داستان‌های این کتاب کامیک را بر عهده داشت. فصل نهم این مجموعه در ۲۴ نسخه و بعد از آن هم فصل دهم در ۲۰ نسخه منتشر شد. پخش و انتشار این مجموعه کتاب در ماه سپتامبر سال گذشته به پایان رسید.

حال به سراغ سریال جدید دیگر شبکه The CW می‌رویم که در حال حاضر تنها قسمت آزمایشی آن تایید شده است. سریال از درون مرده قرار است داستان یک پلیس را برای شما به تصویر بکشد که برادرش را در انفجاری که خودش هم در آن حضور داشته و جان سالم به در برده، از دست داده است. از قضا برادر این پلیس، به‌عنوان یک کارآگاه در اداره پلیس فعالیت می‌کرده است. بعد از مدتی، روح این برادر کشته‌شده دوباره به زندگی پلیس داستان ما بازمی‌گردد و این دو تصمیم می‌گیرند تا با کمک یکدیگر، جرائم را از بین ببرند، پرونده‌های پلیسی را حل کنند و به قربانیان کمک برسانند؛ حال چه این قربانیان زنده باشند چه مرده. علاوه بر تمامی این مسائل، آنها باید جواب این موضوع را هم پیدا کننده که چگونه روح برادر کشته‌شده هنوز در کنار برادر خود حضور دارد. 

کیتی لاوجوی، نویسنده یکی از قسمت‌های سریال Dracula (دراکولا)، به همراه جف اینگولد از کمپانی دوزر پروداکشن (Doozer Productions)، بیل لارنس و بخش تلویزیونی برادران وارنر، تهیه‌کنندگی اجرایی این سریال ماوراطبیعی را بر عهده خواهند داشت. کیتی لاوجوی علاوه بر تهیه‌کنندگی، قرار است فیلمنامه این مجموعه تلویزیونی را هم بنویسد.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده