نویسنده: فریده صالحی
// چهار شنبه, ۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۵

اکران فیلم لایو اکشن Barbie تاخیر خورد

به‌تازگی در گزارشی اعلام شده که به علت خروج ایمی شومر و جایگزین شدن او با ان هتوی به‌عنوان شخصیت اصلی، اکران فیلم باربی (Barbie) تا سال ۲۰۲۰ به تاخیر خورده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سونی پیکچرز به طور رسمی اعلام کرد که فیلم Barbie (باربی) به دو سال تاخیر خورده و در سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد. این گزارش جدید توسط سایت خبری ورایتی منتشر شده که در طی آن اعلام شده که تاریخ اکران فیلم باربی از تاریخ ۸ آگوست ۲۰۱۸ (۱۷ مرداد ۱۳۹۷) به ۸ می ۲۰۲۰ (۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹) انتقال یافته است. این فیلم لایو اکشن در ابتدا برای اکران در تاریخ ۲۹ ژوئن ۲۰۱۸ (۸ تیر ۱۳۹۷) تنظیم شده بود که تا به امروز دو بار به تاخیر خورده است. تقریبا در اواخر ماه مارس بود که ایمی شومر به بهانه تداخل برنامه‌ها و شلوغ بودن برنامه کاری‌اش، این پروژه را ترک کرد. بعد از او، سازندگان مجبور شدند فرد دیگری را جایگزین شومر کنند که در نهایت ان هتوی برای ایفای نقش او انتخاب شد. به نظر می‌رسد که علت به تاخیر خوردن این فیلم، تعویض بازیگر بوده باشد.

با این حال، شومر کسی بود که علاوه بر ایفای نقش، روی فیلمنامه فیلم باربی هم کار کرده است. در کنار وی، افرادی از جمله لیندزی بییر، جنی بیکس، کیم کرملی، دیابلو کودی، برت وی. رویال و هیلاری وینستون هم جزو افرادی هستند که در نوشتن فیلمنامه این اثر به ایمی شومر کمک کرده‌اند. آلاتیا جونز کارگردانی فیلم باربی را بر عهده دارد. همچنین ایمی پاسکال، والتر اف. پارکس و لاری مک دونالد از افرادی هستند که به‌عنوان تهیه کننده در این پروژه فعالیت می‌کنند.

فیلم باربی شباهت خیلی زیادی به آثاری مانند فیلم Splash (اسپلش)، فیلم Big (بزرگ) و فیلم Enchanted (افسون زده) دارد. در این فیلم، شخصیت اصلی داستان به خاطر کامل و عالی نبودن، از سرزمین باربی لند بیرون انداخته می‌شود. بعد از این اتفاق باربی تصمیم می‌گیرد کاری برای خود انجام دهد که به واسطه همین شرایط، او به یک ماجراجویی در دنیای واقعی می‌رود. کمپانی سونی از سال ۲۰۱۴ است که با کمپانی متل (Mattel) که بزرگ‌ترین شرکت تولید اسباب‌بازی است قرارداد بسته، تا بتوانند با کمک یکدیگر، این فیلم را بسازند و توسعه دهند.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده