نویسنده: فریده صالحی
// چهار شنبه, ۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۸

پوستر جدید فیلم Pacific Rim: Uprising منتشر شد

به‌تازگی پوستر جدیدی از فیلم حاشیه اقیانوس آرام: طغیان (Pacific Rim: Uprising) منتشر شده و آخرین تریلر این اثر قرار است به زودی منتشر شود.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی یونیورسال و لجندری پیکچرز به‌تازگی پوستر جدیدی از فیلم Pacific Rim: Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان) منتشر کردند. آنها علاوه بر انتشار این پوستر، به طور رسمی اعلام کردند که یک تریلر جدید نیز به زودی منتشر می‌شود.

جان بویگا، کیلی اسپنی، جینگ تیان، اسکات ایستوود، لیلی جی، وسلی وانگ، لن ینگینگ، کیان یونگچن، رینکو کیکوچی، چارلی دی، بورن گورمن، ایوانا ساکنو، کاران برار، ماکنیو آراتا، شرلی رودریگز، ژانگ جین، لیوی میدن، آدریا آرجونا، راحات آدامز، چن زیتونگ و جو جو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Pacific Rim: Uprising حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. فیلم حاشیه اقیانوس آرام: طغیان بسیار بزرگ‌تر از فیلم اول به‌نظر می‌رسد این تنها به حضور و معرفی شخصیت‌های جدید خلاصه نمی‌شود، بلکه در این فیلم قرار است شاهد محیط‌های جدید، کایجوهای بسیار بزرگ‌تر و با تخریب پذیری بیشتر و همچنین نسل جدید یگرها که ارتقا گسترده‌ای نسبت به یگرهای فیلم اول پیدا کرده‌اند، باشیم.

فیلم Pacific Rim: Uprising داستان جیک پنتیکاست با بازی جان بویگا بازیگر فیلم Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد)، پسر اسکار پنتیکاست با بازی ادریس البا، را روایت می‌کند که پدر او یک قهرمان بود و در برابر هیولاهایی به‌نام کایجو جنگیده و پیروز شده است، اما از زمانی که جیک آموزش خود برای تبدیل شدن به خلبان یگر را رها کرد، تنها به یک مجرم زیرزمینی تبدیل شده است. با این حال، یک تهدید بزرگ و غیر قابل توقف در حال نابودی تمام شهرهای دنیا است و این آخرین فرصت جیک برای حفظ میراث پدرش و خواهر ناتنی خود که ماکو موری (با بازی رینکو کیکوچی) نام دارد، است. در حال حاضر ماکو موری در حال آموزش نسل جدیدی از خلبان‌های یگر است که در سایه جنگ رشد کرده‌اند. در حالی که عدالت و صلح در حال سقوط است، اتحاد آخرین شانس برای جلوگیری از منقرض شدن است.

Pacific Rim Uprising

ماه مهر امسال، Universal اولین تریلر رسمی فیلم Pacific Rim: Uprising را منتشر کرده بود. همچنین چندی پیش نیز این کمپانی ویدیوی جدیدی را از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فیلم Pacific Rim (حاشیه اقیانوس آرام) منتشر کرد که در آن مراحل خلق و ساخت یگرها و کایجوهای این قسمت را نشان می‌داد. همچنین ممکن است که این فیلم در آینده به یک دنیای سینمایی تبدیل شود. کارگردانی فیلم Pacific Rim: Uprising بر عهده استیون د نایت، کارگردان و نویسنده سریال Daredevil (دردویل) و سریال Spartacus (اسپارتاکوس) بوده است.

فیلم Pacific Rim: Uprising قرار است در تاریخ ۲۳ مارس ۲۰۱۸ (۳ فروردین ۱۳۹۷) اکران شود.

 


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده