// جمعه, ۲۹ دی ۹۶ ساعت ۱۵:۲۸

مجله توتال فیلم تصاویر جدیدی از فیلم «حاشیه اقیانوس آرام: طغیان» (Pacific Rim: Uprising) را منتشر کرده است.

ماه مهر امسال، کمپانی یونیورسال اولین تریلر رسمی فیلم Pacific Rim: Uprising را منتشر کرد. اتفاقات این فیلم حدود ۱۰ سال پس از اتفاقات فیلم اول و نبرد بریچ (Battle of the Breach) جریان دارد. فیلم Pacific Rim: Uprising داستان جیک پنتیکاست با بازی جان بویگا، پسر اسکار پنتیکاست با بازی ادریس البا، را روایت می‌کند که پدر او یک قهرمان بود که در برابر هیولاهایی به‌نام کایجو جنگیده و پیروز شده است، اما از زمانی که جیک آموزش خود برای تبدیل شدن به خلبان یگر را رها کرد، تنها به یک مجرم زیرزمینی تبدیل شده است. با این حال، او مانند رالیگ بکت با بازی چارلی هونام، این فرصت را پیدا خواهد کرد تا سرنوشت خود را بپذیرد و میراث پدرش و خواهر ناتنی خود را که ماکو موری (با بازی رینکو کیکوچی) نام دارد، حفظ کند.

حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر رسمی جدیدی از فیلم Pacific Rim: Uprising منتشر شده است. مجله توتال فیلم شماره جدید خود را به دنباله فیلم Pacific Rim (حاشیه اقیانوس آرام) اختصاص داده و تصاویر جدیدی از این فیلم مورد انتظار بهار سال ۲۰۱۸ را منتشر کرده است. تمرکز بیشتر این تصاویر روی شخصیت جیک پنتیکاست است و در یک تصویر او به‌همراه کیلی اسپنی دیده می‌شود. اسپنی که ستاره تازه وارد هالیوود است و این فیلم، اولین حضور او در سینما خواهد بود. او نقش شخصیتی به‌نام آمارا نمانی را در این فیلم بازی کرده که یک هکر است که یگر خود را ساخته و به دنبال گرفتن انتقام خانواده‌اش از کایجوها هست. در تصویر روی جلد مجله نیز بویگا به‌همراه اسکات ایستوود دیده می‌شود و در تصویری دیگر، شاهد مبارزه دو یگر هستیم. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

فیلم Pacific Rim: Uprising بسیار بزرگ‌تر از فیلم اول به‌نظر می‌رسد این تنها به حضور و معرفی شخصیت‌های جدید خلاصه نمی‌شود، بلکه در این فیلم قرار است شاهد محیط‌های جدید، کایجوهای بسیار بزرگ‌تر و با تخریب پذیری بیشتر و همچنین نسل جدید یگرها که ارتقا گسترده‌ای نسبت به یگرهای فیلم اول پیدا کرده‌اند، باشیم. در این فیلم شاهد بازگشت برخی از بازیگران فیلم اول نیز هستیم. کارگردانی فیلم Pacific Rim: Uprising بر عهده استیون دنایت، کارگردان و نویسنده سریال Daredevil (دردویل) بوده است. گیرمو دل تورو، کارگردان فیلم Pacific Rim نیز به‌عنوان تهیه کننده اجرایی در این فیلم حضور دارد.

فیلم Pacific Rim: Uprising قرار است در تاریخ ۲۳ مارس ۲۰۱۸ (۳ فروردین ۱۳۹۷) اکران شود. جان بویگا، کیلی اسپنی، جینگ تیان، اسکات ایستوود، لیلی جی، وسلی وانگ، لن ینگینگ، کیان یونگچن، رینکو کیکوچی، چارلی دی، بورن گورمن، ایوانا ساکنو، کاران برار، ماکنیو آراتا، شرلی رودریگز، ژانگ جین، لیوی میدن، آدریا آرجونا، راحات آدامز، چن زیتونگ و جو جو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Pacific Rim: Uprising حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع Screenrant

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده