نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۹

بازسازی سریال انیمیشنی Animaniacs از شبکه هولو پخش خواهد شد

شبکه هولو اعلام کرد که بازسازی سریال انیمیشنی یاکو و واکو (Animaniacs) قرار است از این شبکه منتشر شود.

حدود ۲۰ سال پیش بود که پخش سریال Animaniacs در سال ۱۹۹۸ به پایان رسید و حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این سریال انیمیشنی قرار است بازگردد. بخش انیمیشن‌سازی کمپانی برادران وارنر در حال ساخت بازسازی این انیمیشن است و بازسازی سریال Animaniacs قرار است در دو فصل تولید و از شبکه استریم هولو (Hulu) منتشر شود. علاوه بر این، شبکه هولو اولین تصویر این سریال انیمیشنی را منتشر کرده که با توجه به این تصویر، در سریال Animaniacs قرار است شاهد حضور شخصیت پینکی و برین (Pinky and the Brain) نیز باشیم. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Animaniacs

علاوه بر این، در حال حاضر سریال‌های انیمیشنی قدیمی و محبوبی چون انیمیشن Pinky and the Brain، انیمیشن Pinky, Elmyra & the Brain و انیمیشن Tiny Toon Adventures، در دسترس کاربران شبکه هولو قرار گرفته است و بینندگان این شبکه استریم می‌توانند این انیمیشن‌های بسیار محبوب و قدیمی را تماشا کنند. با این حال، بازسازی سریال Animaniacs قرار نیست به‌ این زودی منتشر شود و شبکه هولو اعلام کرده است که پخش قسمت‌های جدید این سریال انیمیشنی از سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد. استیون اسپیلبرگ که تهیه‌کننده اجرایی سریال Animaniacs بود، قرار است بار دیگر در این سمت به این انیمیشن بازگردد. او در بیانیه منتشر شده در رابطه با تایید ساخت این انیمیشن، گفت:

من بسیار خوشحال و مفتخر هستم که سریال Animaniacs با شبکه هولو به خانه‌ها باز خواهد گشت. با کمک کمپانی برادران وارنر، ما به دنبال آوردن مخاطبان جدید و طرفداران قدیمی به دنیای وحشی یاکو، واکو و دات هستیم.

با این حال، تاکنون حضور هیچ صداپیشه‌ای در سریال Animaniacs تایید نشده است و مشخص نیست که صداپیشگان انیمیشن اصلی در نسخه بازسازی آن باز خواهند گشت یا از صداپیشگانی جدید استفاده خواهد شد، اما موریس لامارچ، صداپیشه برین در نسخه اصلی انیمیشن Pinky and the Brain، با انتشار توییتی در توییتر شخصی خود به این خبر واکنش نشان داد و گفت که فکر می‌کند که اکنون می‌تواند در مورد سریال Animaniacs صحبت کند. علاوه بر این، شبکه هولو پیش از این ساخت بازسازی سریال Tiny Toons را تایید کرده بود.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده