برندگان گلدن گلوب 2018 اعلام شدند
برندگان هفتاد و پنجمین مراسم گلدن گلوب ساعتی پیش معرفی شدند که میتوانید لیست آنها را در ادامه مشاهده کنید.
مراسم گلدن گلوب 2018 با میزبانی سث مایرز در بورلی هیلز لس آنجلس برگزار شد و جایزههای بخشهای مختلف سینمایی و تلویزیونی اعلام شدند. هفتاد و پنجمین گلدن گلوب ساعت ۴:۳۰ بامداد دوشنبه به وقت ایران آغاز شد زومجی نیز با پوشش همزمان خود تمام برندگان را به محض اعلام شدن نام آنها اعلام کرد. برای تماشای برخی از فیلمها و سریالهای نامزده شده میتوانید به وبسایت فیلیمو مراجعه کنید. لیست کامل برندگان گلدن گلوب ۲۰۱۸ به شرح زیر است:
بهترین هنرپیشه زن برای سریال محدود یا فیلم تلویزیونی
- نیکول کیدمن برای Big Little Lies
- جسیکا بیل برای The Sinner
- جسیکا لنگ برای Feud: Bette and Joan
- سوزان ساراندون برای Feud: Bette and Joan
- ریس ویترسپون برای Big Little Lies
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد
- سام راکول برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
- ویلم دفو برای The Florida Project
- آرمی همر برای Call Me by Your Name
- کریستوفر پلامر برای All the Money in the World
- ریچارد جنکینز برای The Shape of Water
بهترین هنرپیشه زن برای سریال کمدی / موزیکال
- ریچل بروزناهان برای The Marvelous Mrs. Maisel
- پاملا ادلون برای Better Things
- آلیسون بری برای Glow
- ایسا رائه برای Insecure
- فرانکی شاو برای SMILF
بهترین بازیگر زن در سریال درام
- الیزابت ماس برای The Handmaid’s Tale
- کترینا بلف برای Outlander
- کلیر فوی برای The Crown
- کاترین لانگفورد برای 13Reasons Why
- مگی جیلنهال برای The Deuce
بهترین بازیگر مرد در سریال درام
- استرلینگ کی براون برای This Is Us
- جیسون بیتمن برای Ozark
- فردی هایمور برای The Good Doctor
- باب ادنکرک برای Better Call Saul
- لیو شریبر برای Ray Donovan
بهترین سریال درام
- The Handmaid’s Tale
- The Crown
- Game of Thrones
- Stranger Things
- This Is Us
برای تماشای سریال The Handmaid's Tale و Stranger Things میتوانید به فیلیمو مراجعه کنید.
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای سریال
- الکساندر اسکارزگارد برای Big Little Lies
- دیوید هاربر برای Stranger Things
- آلفرد مولینا برای Feud: Bette and Joan
- کریستین اسلیتر برای Mr. Robot
- دیوید تیولیس برای Fargo
بهترین موسیقی متن
- الکساندر دسپلا برای The Shape of Water
- کارتر برول برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
- جانی گرینوود برای Phantom Thread
- جان ویلیامز برای The Post
- هانس زیمر برای Dunkirk
بهترین آهنگ
- This is Me در فیلم The Greatest Showman
- Home در فیلم Ferdinand
- Mighty River در فیلم Mudbound
- Remember Me در فیلم Coco
- The Star در فیلم The Star
بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم کمدی
- جیمز فرانکو برای The Disaster Artist
- استیو کارل برای Battle of the S***s
- انسل الگورت برای Baby Driver
- هیو جکمن برای The Greatest Showman
- دنیل کالویا برای Get Out
برای تماشای فیلم Baby Driver میتوانید به فیلیمو مراجعه کنید.
بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سریال
- لورا درن برای Big Little Lies
- آن داود برای The Handmaid’s Tale
- کریسی متز برای This is Us
- میشل فایفر برای The Wizard of Lies
- شیلین وودلی برای Big Little Lies
بهترین انیمیشن
- Coco
- The Boss Baby
- The Breadwinner
- Ferdinand
- Loving Vincent
برای تماشای انیمیشن The Boss Baby میتوانید به فیلیمو مراجعه کنید.
بهترین بازیگر نقش مکمل زن در فیلم
- آلیسون جنی برای I, Tonya
- مری جی. بلایژ برای Mudbound
- هنگ چائو برای Downsizing
- لاری میت کالف برای Lady Bird
- اکتاویا اسپنسر برای The Shape of Water
برای تماشای فیلم Mudbound میتوانید به فیلیمو مراجعه کنید.
بهترین فیلمنامه
- مارتین مکدونا برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
- گیرمو دل تورو و ونسا تیلور برای فیلم The Shape of Water
- گرتا گرویگ برای فیلم Lady Bird
- لیز هانا و جاش سینگر برای فیلم The Post
- آرون سورکین برای فیلم Molly’s Game
بهترین فیلم خارجی
- In the Fade
- A Fantastic Woman
- First They Killed My Father
- Loveless
- The Square
برای تماشای فیلم First They Killed My Father میتوانید به فیلیمو مراجعه کنید.
بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک سریال محدود
- ایوان مکگرگور برای Fargo
- رابرت دنیرو برای The Wizard of Lies
- جود لاو برای The Young Pope
- کایل مکلاکلن برای Twin Peaks
- جفری راش برای Genius
بهترین سریال کمدی
- The Marvelous Mrs. Maisel
- Blackish
- Master of None
- SMILF
- Will & Grace
بهترین هنرپیشه مرد برای سریال کمدی / موزیکال
- عزیز انصاری برای Master of None
- آنتونی اندرسون برای Blackish
- کوین بیکن برای I Love D**k
- ویلیام اچ میسی برای Shameless
- اریک مککارمک برای Will & Grace
بهترین کارگردان
- گیرمو دل تورو برای The Shape of Water
- مارتین مکدونا برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
- کریستوفر نولان برای Dunkirk
- ریدلی اسکات برای All the Money in the World
- استیون اسپیلبرگ برای The Post
بهترین سریال محدود یا فیلم ساخته شده برای تلویزیون
- Big Little Lies
- Fargo
- Feud: Bette and Joan
- The Sinner
- Top of the Lake: China Girl
بهترین بازیگر نقش اول زن در فیلم کمدی
- سیرشا رونان برای Lady Bird
- جودی دنچ برای Victoria & Abdul
- هلن میرن برای The Leisure Seeker
- مارگو رابی برای I, Tonya
- اما استون برای Battle of the S***s
برای تماشای فیلم Victoria & Abdul میتوانید به فیلیمو مراجعه کنید.
بهترین فیلم کمدی / موزیکال
- فیلم Lady Bird
- فیلم The Disaster Artist
- فیلم Get Out
- فیلم The Greatest Showman
- فیلم I, Tonya
برای تماشای فیلم Get Out میتوانید به فیلیمو مراجعه کنید.
بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم درام
- گری اولدمن برای Darkest Hour
- تیموتی شلمی برای Call Me by Your Name
- دانیل دی-لوئیس برای Phantom Thread
- تام هنکس برای The Post
- دنزل واشینگتن برای Roman J. Israel, Esq
بهترین بازیگر نقش اول زن در فیلم درام
- فرانسیس مکدورمند برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
- جسیکا چستین برای Molly’s Game
- سالی هاوکینز برای The Shape of Water
- مریل استریپ برای The Post
- میشل ویلیامز برای All the Money in the World
- فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
- فیلم Call Me by Your Name
- فیلم Dunkirk
- فیلم The Post
- فیلم The Shape of Water
برای تماشای فیلم Dunkirk میتوانید به فیلیمو مراجعه کنید.