// شنبه, ۱۶ دی ۹۶ ساعت ۲۰:۲۸

شبکه سای فای ساخت سریالی تلویزیونی بر اساس رمان Nightflyers (شب پره ها) اثر جرج آر. آر. مارتین، را رسما تایید و اعلام کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه سای فای ساخت سریالی تلویزیونی بر اساس رمان Nightflyers اثر جرج آر آر مارتین، را رسما تایید و اعلام کرده است. کار نوشتن فیلمنامه این سریال اقتباسی بر عهده جف بولر خواهد بود و او به‌همراه دنیل سرون، تهیه‌کننده و نویسنده سریال The Blacklist (فهرست سیاه)، به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی نیز در سریال Nightflyers حضور خواهد داشت. سرون وظیفه ساخت این سریال را نیز بر عهده دارد. علاوه بر این، جرج آر. آر. مارتین، جین کلاین، دیوید بارتیس و داگ لیمان نیز به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این سریال حضور خواهند داشت. آلیسون رزنزویگ، مایکل گیتا، لوید ایوان میلر، آلیس نوییهازر و رابرت یافه، هم به‌عنوان تهیه‌کننده در سریال Nightflyers حضور دارند. اندرو مک‌کارتی نیز در جایگاه تهیه‌کننده و کارگردان در این پروژه نقش خواهد داشت و مایک کیهیل کارگردانی قسمت آزمایشی (پایلوت) سریال Nightflyers را بر عهده دارد.

Nightflyers

گرچن مول در نقش دکتر آگاتا ماتسون، ایئوین مک‌کین در نقش کارل دی‌برانن، دیوید آجالا در نقش روی اریس، سم استرایک در نقش تاله، مایا اشت در نقش لومی، آنگوس سمپسون در نقش راون، جودی ترنر-اسمیت در نقش ملانتا جیهل و برایان اف. اوبرن در نقش اوگی، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Nightflyers حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. این سریال داستان هشت دانشمند مستقل و یک تله‌پات قدرتمند را روایت می‌کند که یک اکتشاف فضایی به امید برقراری ارتباط با بیگانه‌های فضایی، در منظومه‌ شمسی را آغاز می‌کنند. آن‌ها با سفینه فضایی نایت‌فلایر (Nightflyer) که یک کشتی فضایی با یک گروه خدمه کوچک، اما صمیمی و یک کاپیتان منزوی است، این سفر فضایی را انجام خواهند داد، اما زمانی که اتفاقات وحشتناکی شروع به اتفاق افتادن می‌کند، آن‌ها رفته رفته به یکدیگر شک و بازجویی از یکدیگر را آغاز می‌کنند و زنده ماندن در این سفر فضایی برای آن‌ها سخت‌تر از آن چیزی است که فکرش را می‌کردند.

سریال Nightflyers با همکاری بخش تلویزیونی کمپانی یونیورسال و شبکه نتفلیکس ساخته و منتشر خواهد شد. شبکه سای‌فای مسئولیت انتشار این سریال را در آمریکای شمالی و شبکه نت‌فلیکس مسئولیت نمایش سریال Nightflyers را در دیگر کشورهای جهان بر عهده خواهند داشت. در حال حاضر تاریخی برای پخش این سریال اعلام نشده است، اما این سریال قرار است یک سریال کوتاه تلویزیونی باشد. فیلمبرداری و تولید سریال Nightflyers در کشور ایرلند انجام خواهد شد. پیش از این نیز یک اقتباس سینمایی بر اساس این رمان تولید و منتشر شده بود. فیلم Nightflyers در سال ۱۹۸۷ به روی پرده‌های سینما رفت، اما نتوانست نظر منتقدان و تماشاگران را به خود جلب کند و به یک شکست بزرگ تبدیل شد.


منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده