نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۵

احتمال پخش نشدن فصل چهارم سریال Rick and Morty تا اواخر سال ۲۰۱۹

طبق گفته رایان ریدلی، نویسنده سریال Rick and Morty، فصل چهارم این سریال انیمیشنی احتمالا تا اواخر سال ۲۰۱۹ پخش نخواهد شد.

طرفداران سریال انیمیشنی ریک و مورتی (Rick and Morty) قطعا فاصله بسیار طولانی انتشار قسمت پایانی فصل دوم و قسمت ابتدایی فصل سوم را به یاد دارند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ممکن است که فصل چهارم این سریال انیمیشنی نیز بسیار دیرتر از آنچه که انتظار می‌رود از شبکه Adult Swim منتشر شود. رایان ریدلی، نویسنده سریال Rick and Morty، اخیرا مصاحبه‌ای را با وب‌سایت دیترویت‌کست انجام داده است. او در این مصاحبه اعلام کرد که تا آنجایی که می‌داند در حال حاضر هیچکس روی فصل چهارم این سریال انیمیشنی کار نمی‌کند. ریدلی اشاره کرد که کار نوشتن فیلمنامه فصل سوم سریال Rick and Morty در ماه نوامبر ۲۰۱۶ یعنی ۸ ماه قبل از انتشار فصل سوم و بازگشت آن، به پایان رسیده است و از آن زمان او برای نوشتن فیلمنامه قسمت‌های فصل چهارم این سریال بازنگشته و معتقد است که نویسندگان دیگر این سریال نیز برای نوشتن فیلمنامه‌های فصل چهارم سریال Rick and Morty بازنگشته‌اند. ریدلی گفت:

آن‌ها واقعا دارند وقت خود را تلف می‌کنند. من هرگز نفهمیدم که چرا همه [سازندگان سریال، نویسندگان و اعضای شبکه Adult Swim] در حال کار با یکدیگر نیستند تا سریال را سریع‌تر بسازند. من هنوز دلیل آن را متوجه نشده‌ام و این برای من معنی ندارد. من مطمئن هستم که همه دلایل خود را دارند.

Rick and Morty

ریدلی در ادامه گفت بر اساس مدت زمانی که طول می‌کشد نویسندگان نوشتن فیلمنامه‌ قسمت‌های فصل چهارم سریال Rick and Morty را شروع کنند و به پایان برسانند، بعید می‌داند که فصل چهارم این سریال انیمیشنی زودتر از اواخر سال ۲۰۱۹ از شبکه Adult Swim منتشر شود. اگر حرف ریدلی درست باشد، فاصله زمان انتشار فصل سوم تا چهارم در مقایسه با فصل دوم تا سوم، بسیار طولانی‌تر خواهد بود. فاصله انتشار فصل دوم تا سوم سریال Rick and Morty حدود ۱۸ ماه بوده است. با این حال، ریدلی در ادامه اضافه کرد که نظر او در مورد فصل چهارم این سریال مثبت است و تنها مطمئن نیست که فصل چهارم این سریال در چه زمانی تولید و منتشر خواهد شد. با این حال، یکی از نمایندگان شبکه Adult Swim به وب‌سایت پالیگان گفت که در حال حاضر هیچ بیانیه‌ای در این رابطه وجود ندارد، اما هنوز سفارش ساخت فصل چهارم سریال Rick and Morty داده نشده است.

پیش از این، دن هارمون و جاستین رویلند، سازندگان سریال Rick and Morty، در نمایشگاه کامیک کان نیویورک امسال ساخت فصل چهارم این سریال را تایید کرده بودند. هارمون در مصاحبه دیگری گفته بود که فصل چهارم سریال Rick and Morty در ۱۰ قسمت تولید و منتشر خواهد شد. با این حال، هنوز سرنوشت فصل چهارم این سریال شفاف نیست و باید در آینده منتظر خبرهای بیشتری از این انیمیشن محبوب تلویزیونی باشیم.


منبع Polygon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده