نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۷

پوستر جدیدی از فیلم Pacific Rim: Uprising منتشر شد

کمپانی یونیورسال پوستر بین المللی جدیدی از فیلم «حاشیه اقیانوس آرام: طغیان» (Pacific Rim: Uprising) را منتشر کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی یونیورسال و لجندری پیکچرز پوستر بین المللی جدیدی از فیلم Pacific Rim: Uprising را منتشر کرده‌اند. در این پوستر که برای بازار کشور ژاپن منتشر شده، یک یگر که جیپسی اونجر نام دارد، دیده می‌شود. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

Pacific Rim Uprising Poster

ماه مهر امسال، Universal اولین تریلر رسمی فیلم Pacific Rim: Uprising را منتشر کرده بود. همچنین ماه گذشته نیز این کمپانی ویدیوی جدیدی را از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فیلم Pacific Rim (حاشیه اقیانوس آرام) منتشر کرد که در آن مراحل خلق و ساخت یگرها و کایجوهای این قسمت را نشان می‌داد. همچنین ممکن است که این فیلم در آینده به یک دنیای سینمایی تبدیل شود. کارگردانی فیلم Pacific Rim: Uprising بر عهده استیون دنایت، کارگردان و نویسنده سریال Daredevil (دردویل) بوده است. طبق خلاصه داستانی منتشر شده از این فیلم:

فیلم Pacific Rim: Uprising داستان جیک پنتیکاست با بازی جان بویگا، پسر اسکار پنتیکاست با بازی ادریس البا، را روایت می‌کند که پدر او یک قهرمان بود که در برابر هیولاهایی به‌نام کایجو جنگیده و پیروز شده است، اما از زمانی که جیک آموزش خود برای تبدیل شدن به خلبان یگر را رها کرد، تنها به یک مجرم زیرزمینی تبدیل شده است. با این حال، یک تهدید بزرگ و غیر قابل توقف در حال نابودی تمام شهرهای دنیا است و این آخرین فرصت جیک برای حفظ میراث پدرش و خواهر ناتنی خود که ماکو موری (با بازی رینکو کیکوچی) نام دارد، است. در حال حاضر ماکو موری در حال آموزش نسل جدیدی از خلبان‌های یگر است که در سایه جنگ رشد کرده‌اند.

در حالی که عدالت و صلح در حال سقوط است، اتحاد آخرین شانس برای جلوگیری از منقرض شدن است. جیک باید به لمبرت، رقیب او در زمان آموزش و یک هکر نابغه به نام آمارا که تنها برای قهرمان شدن خانواده خود را ترک کرده و به PPDC پیوسته است، ملحق شود. نیروهای PPDC قدرتمندترین نیروهای دفاعی در سراسر جهان هستند که باید برای یک ماجراجویی در مقیاس بسیار بزرگ‌تر آماده شوند.

فیلم Pacific Rim: Uprising قرار است در تاریخ ۲۳ مارس ۲۰۱۸ (۳ فروردین ۱۳۹۷) اکران شود. جان بویگا، کیلی اسپنی، جینگ تیان، اسکات ایستوود، لیلی جی، وسلی وانگ، لن ینگینگ، کیان یونگچن، رینکو کیکوچی، چارلی دی، بورن گورمن، ایوانا ساکنو، کاران برار، ماکنیو آراتا، شرلی رودریگز، ژانگ جین، لیوی میدن، آدریا آرجونا، راحات آدامز، چن زیتونگ و جو جو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Pacific Rim: Uprising حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده