نویسنده: فریده صالحی
// چهار شنبه, ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۵

عنوان فیلم Jungle Book اندی سرکیس مشخص شد

جدیدترین اثر اندی سرکیس، کارگردان مطرح هالیوود که کتاب جنگل: خاستگاه (The Jungle Book: Origins) نام داشت، امروز به طور رسمی عنوان آن تغییر کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون و در طی گزارشی جدید مشخص شد که عنوان جدیدترین اثر اندی سرکیس که در ابتدا The Jungle Book: Origins (کتاب جنگل: خاستگاه) نام داشت امروز به طور رسمی تغییر کرد و Mowgli (موگلی) نام گرفت. گفته شده بعد از اینکه شخصیت اصلی این اثر تغییر کرد، عوامل سازنده تصمیم به تغییر نام گرفتند.

بر اساس گزارش‌های مختلف و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ (۲۷ مهر ۱۳۹۷) تنظیم شده است. کارگردانی فیلم Mowgli بر عهده خود اندی سرکیس خواهد بود. فیلم موگلی دومین اثر اقتباسی خواهد بود که بر اساس مجموعه داستان‌های کوتاه رودیارد کیپلینگ که در سال ۱۸۹۴ منتشر شده است، ساخته می‌شود. سال گذشته یک نسخه از فیلم کتاب جنگل به کارگردانی جان فاورو ساخته و اکران شد که در مدت زمان اکران خود توانست به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند و درآمد خیلی زیادی را برای کمپانی سازنده خود یعنی کمپانی دیزنی به ارمغان بیاورد. اما این تمام ماجرا نیست؛ فیلم The Jungle Book توانست در مراسم اهدای جایزه اسکار و در بخش جلوه‌های ویژه، جایزه‌ای دریافت کند.

طبق اطلاعاتی که از داستان و روند تولید این اثر منتشر شده، به نظر می‌رسد که اندی سرکیس قصد دارد از متریال اصلی‌ای که در داستان وجود دارد و در فیلمنامه فیلم سال گذشته جان فاورو و همچنین انیمیشن کلاسیک کمپانی دیزنی (که در سال ۱۹۶۷ ساخته و اکران شد) به کار رفته است، یک نسخه «تاریک‌تر» بسازد و در فیلم خود به کار ببرد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده