نویسنده: فریده صالحی
// جمعه, ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۰

اولین تصویر رسمی فیلم Aquaman منتشر شد

فیلم Aquaman سال آینده روی پرده نقره‌ای سینماها اکران می‌شود و کمپانی برادران وارنر به‌تازگی تصویری رسمی از جیسون موموآ در قالب آرتور کری منتشر کرده است.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و تاریخ اکرانی که برای فیلم Aquaman (آکوامن) در نظر گرفته شده، تقریبا یک سال دیگر با اکران یکی از جدیدترین و مورد انتظارترین آثار ابرقهرمانی کمپانی برادران وارنر فاصله داریم که برای برخی از ما تحمل کردن این زمان به نسبت طولانی اصلا کار راحتی نیست. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مجله خبری اینترتینمنت ویکلی تصویر زیبا و متفاوتی از شخصیت اصلی فیلم آکوامن را منتشر کرده که جیسون موموآ با ظاهری متفاوت در قالب ابرقهرمان زیردریایی داستان ما در این تصویر ظاهر شده است.

این بازیگر محبوب خطاب به گزارشگر این مجله خبری، درباره فیلم آکوامن و تفاوت‌های آن با فیلم Justice League (لیگ عدالت) صحبت کرد:

فیلم لیگ عدالت تنها یک هفته از این شخصیت را برای مخاطب نشان می‌دهد و همه زندگی او نیست. او کاملا یک جانور متفاوت است. در فیلم آکوامن شما می‌بینید که چه زمانی و چگونه پدر و مادر آرتور کری یکدیگر را ملاقات می‌کنند و بعد از آن چه بلاهایی سر آنها می‌آید. بعد از این اتفاقات شما خواهید دید که چگونه این پسربچه بزرگ می‌شود و قدرت‌های پنهانی خود را به مرور زمان پیدا می‌کند که همین قدرت‌ها و استعدادها باعث می‌شود که هیچ کدام از دو سمتی که نژادشان در هویت آرتور وجود دارد، او را در جمع خود قبول نکنند. این اتفاقات سر او می‌آید که باعث می‌شود آرتور تبدیل به این مردی شود که می‌بینید و به کلی یک دیوار بزرگ به دور خود می‌کشد. شما خیلی آرام آرام و به مرور زمان مردی را می‌بینید که روز به روز سخت‌تر و منزوی‌تر می‌شود و کاملا نسبت به پادشاه شدن و رهبری مردمی که او را قبول ندارند بی‌میل است و از طرف دیگر هم قدرت‌های ناشناخته‌ای دارد که نمی‌داند دقیقا باید با آنها چه کار کند. من فکر می‌کنم جیمز وان کار فوق‌العاده خوبی درباره آن انجام می‌دهد.

حال بیایید با هم نگاهی به این تصویر زیبا و خشن جیسون موموآ در قالب شخصیت آرتور کری/آکوامن بیندازیم:

Jason Momoa - Aquaman

جیسون موموآ در نقش شخصیت اصلی فیلم یعنی آرتور کری (آکوامن) پادشاه آتلانتیس، امبر هرد در نقش ملکه مرا و همسر آرتور کری، پاتریک ویلسون در نقش اورم ماریو (اوشن مستر)، نیکول کیدمن در نقش آتلانا (مادر آکوامن)، یحیی عبدل متین دوم در نقش بلک مانتا، تمورا موریسون در نقش توماس کری (پدر آکوامن)، ویلم دفو در نقش نیودیس ولکو، دولف لاندگرن در نقش شاه نرئوس، لودی لین در نقش مارک، گراهام مک‌تاویش در یک نقش نامشخص و مایکل بیچ در نقش جسی کین (پدر بلک مانتا)، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Aquaman حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

پیش از فیلم Aquaman، شخصیت آکوامن در فیلم Justice League نیز حضور داشته که این فیلم در تاریخ ۱۷ نوامبر امسال (۲۶ آبان) اکران شده است. کارگردانی فیلم Aquaman بر عهده جیمز وان بوده و ویل بیل نیز کار نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته است. پیتر سفران، زک اسنایدر، دبورا اسنایدر، جف جانز، جان برگ و راب کاوان، به‌عنوان تهیه‌کننده و تهیه‌کننده اجرایی در فیلم Aquaman حضور دارند.

فیلم Aquaman قرار است در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آذر ۱۳۹۷) اکران شود.

شما درباره جیسون موموآ و نحوه بازی او چه فکری می‌کنید؟ به نظر شما انتخاب موموآ برای بازی شخصیت آکوامن انتخاب درستی بوده است؟ آیا بازیگر دیگر و گزینه بهتری به جز موموآ برای این نقش سراغ دارید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده