نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۱

اضافه شدن بازیگر فیلم Annabelle: Creation به جمع بازیگران فیلم Shazam

کمپانی برادران وارنر از اضافه شدن گریس فولتون به جمع بازیگران فیلم مورد انتظار شزم (Shazam) خبر داد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی برادران وارنر از اضافه شدن بازیگر جدیدی به جمع بازیگران فیلم Shazam خبر داده است. طبق خبری که وب‌سایت ورایتی منتشر کرده، گریس فولتون به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده و قرار است بار دیگر با دیوید اف. سندبرگ، کارگردان این فیلم همکاری کند. این دو پیش از این در فیلم Annabelle: Creation (آنابل: خلقت) همکاری داشته‌اند و حال قرار است اینبار در یک فیلم ابرقهرمانی با یکدیگر همکاری کنند. در حال حاضر اطلاعات زیادی از نقش فولتون در فیلم Shazam منتشر نشده است، اما اشاره شده که او قرار است نقش یکی از دوستان بیلی بتسون را بازی کند.

با این حال، فولتون ممکن است که نقش مری مارول را که خواهر بیلی بتسون است، در فیلم Shazam بازی کند و ممکن است که تغییرات کوچکی در هویت نقش شخصیتی که او قرار است در این فیلم بازی کند، ایجاد شده باشد. اخیرا هم شایعاتی منتشر شده است مبنی بر اینکه کمپانی برادران وارنر در حال مذاکره با مارک استرانگ، بازیگر فیلم Kingsman: The Golden Circle (کینگزمن: محفل طلایی)، برای بازی در نقش شرور و منفی دکتر سیوانا در فیلم Shazam است. پیش از این نیز تایید شده بود که زکری لوی قرار است نقش شخصیت شزم را در این فیلم از دنیای سینمایی دی سی بازی کند. با این حال، تاکنون بازیگر نقش بیلی بتسون در این فیلم تایید و معرفی نشده است.

کار نوشتن فیلمنامه فیلم Shazam نیز بر عهده هنری گیدن و دارن لمکه خواهد بود. سندبرگ اخیرا تایید کرده است که این فیلم در ماه آوریل سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد و انتظار می‌رود که طبق شایعات منتشر شده، این فیلم در تاریخ ۵ آوریل سال ۲۰۱۹ (۱۶ فروردین ۱۳۹۸) اکران شود. فیلم Shazam در حال حاضر مراحل پیش تولید خود را سپری می‌کند و انتظار می‌رود فیلمبرداری و تولید این فیلم از سال آینده میلادی در شهر ونکوور کشور کانادا آغاز شود.


منبع Comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده