// پنجشنبه, ۲۰ مهر ۹۶ ساعت ۲۰:۱۵

ویل اسمیت و تام هالند به تیم صداپیشگان انیمیشن در دست ساخت Spies in Disguise اضافه شدند.

فاکس انیمیشن، چرنین اینترتینمنت و استودیو بلو اسکای اعلام کردند که ویل اسمیت و تام هالند، وظیفه صداپیشگی شخصیت‌های فیلم انیمیشنی در دست ساخت این شرکت‌ها به نام Spies in Disguise را بر عهده خواهند داشت.

در این انیمیشن که داستان آن در دنیایی پر از جاسوس‌بازی‌های بین‌المللی عجیب و غریب و تخیلی اتفاق می‌افتد، ویل اسمیت شخصیت لنس استرلینگ، شگفت‌انگیزترین جاسوس دنیا را صداپیشگی خواهد کرد؛ جاسوسی خونسرد، جذاب و ماهر که کارش نجات دنیا از اتفاقات خطرناکی است که آن را تهدید می‌کند و هیچ‌کسی هم بهتر از او این کار را انجام نمی‌دهد. در نقطه مقابل لنس، والتر قرار دارد که به وسیله تام هالند صداپیشگی خواهد شد. والتر شخصیتی بسیار باهوش است اما شاید فردی خیلی اجتماعی نباشد. در نتیجه او کمبودهایش در مهارت‌های اجتماعی را با مهارتش در اختراعات و ابداعات جبران می‌کند. والتر نابغه‌ای علمی است که گجت‌هایی را که لنس در مأموریت‌هایش از آن‌ها استفاده می‌کند اختراع می‌کند.

اما هنگامی که اتفاقات داستان دچار چرخشی غیرمنتظره می‌شوند، والتر و لنس ناگهان مجبورند که به شکل کاملا جدیدی به یکدیگر تکیه کنند. اگر این زوج عجیب نتوانند کار تیمی را بیاموزند، تمام جهان در خطری جدی قرار می‌گیرد. نیک برونو و تروی کوآن با همکاری یکدیگر این فیلم را کارگردانی خواهند کرد که نخستین فیلم بلند هر یک از این دو انیماتور در مقام کارگردانی است.

انیمیشن Spies in Disguise محصولی از کمپانی فاکس انیمیشن است که با همکاری بلو اسکای استودیوز و چرنین اینترتینمنت ساخته می‌شود. این پروژه بر اساس Pigeon: Impossible ساخته می‌شود که فیلم انیمیشنی کوتاهی به کارگردانی لوکاس مارتل است. در انتهای این خبر می‌توانید به تماشای این انیمیشن زیبا بنشینید.

برای دانلود ویدیو از آپارات اقدام کنید

انیمیشن Spies in Disguise در ۲۸ دی ۱۳۹۷ (۱۸ ژانویه ۲۰۱۹) در سینماها اکران می‌شود.


منبع ComingSoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده