نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۹

تاریخ اکران انیمیشن سینمایی Teen Titans GO اعلام شد

کمپانی برادران وارنر تاریخ اکران نسخه سینمایی انیمیشن تایتان‌های نوجوان به پیش! (!Teen Titans Go) را تایید و اعلام کرد.

در حال حاضر فصل چهارم سریال Teen Titans Go که یک سریال انیمیشنی محبوب از دنیای دی سی است، از شبکه کارتون نتورک در حال پخش است، اما به نظر می‌رسد که شخصیت‌هایی چون رابین، ریون، استار فایر و سایبورگ قرار است تلویزیون را به مقصد سینما ترک کنند. در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی برادران وارنر تاریخ انتشار انیمیشن Teen Titans GO را تایید و اعلام کرده است. کمپانی برادران وارنر تایید کرد که انیمیشن بدون عنوانی که قرار بود در تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۱ خرداد ۱۳۹۷) اکران شود، اکران آن تا تاریخ ۲۷ جولای ۲۰۱۸ (۵ مرداد ۱۳۹۷) عقب افتاده و این انیمیشن بدون عنوان در واقع نسخه سینمایی انیمیشن Teen Titans Go است.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از انیمیشن Teen Titans Go منتشر نشده است. با این حال، انتظار می‌رود که سازندگان سریال و بیشتر صداپیشگان آن در نسخه سینمایی این انیمیشن نیز حضور داشته باشند. در انیمیشن Teen Titans Go صداپیشگانی چون اسکات منویل، تارا استرانگ، کاری پیتون، گرگ سیپس و هایدن والش حضور دارند و کار صداپیشگی شخصیت‌های مختلف این انیمیشن را بر عهده داشته‌اند. با این حال، انتظار می‌رود که به‌زودی اطلاعات بیشتری از این انیمیشن سینمایی که بر اساس کامیک‌های دی‌سی در دست ساخت است، منتشر شود.

علاوه بر این، یک سریال لایو اکشن دیگر نیز بر اساس مجموعه تایتان‌های نوجوان (Teen Titans) در دست ساخت است. سریال Titans (تایتان‌ها) در حال حاضر مراحل تولید و فیلمبرداری خود را سپری می‌کند و قرار است از سرویس دیجیتالی کمپانی برادران وارنر منتشر شود. تاکنون حضور برنتون توایتز در نقش دیک گریسون ملقب به رابین، آنا دیوپ در نقش استارفایر، تیگان کرافت در نقش ریون (Raven)، مینکا کالی در نقش داو و آلن ریچسون در نقش هاوک، در فصل اول سریال Titans تایید شده است.


منبع ComicBookMovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده